reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Antila, Esh - dziękuje, Staś ma się nieźle, potrafi troche sam usiedzieć, ostatnio nauczył się jak się samemu bujać w kojcu :-) i prychać jedzeniem, potem oboje jesteś w kropki:-D
 
reklama
Witam:-)
Carioca prychanie jedzeniem to bardzo cenna umiejętność:-D
Onna trzymaj się jakoś w pracy.Myślę, że szybciutko się wdrożysz:tak:
Spotkanie planowałyśmy w Krakowie:baffled:
 
Hej, witajcie.
Sorry ze sie nie odzywałam....nie mogłam.:no:
W piatek byłam na usg, gin potwiedził 5 tyg.ciązę:-) i umówił sie ze mna za 2 tygodnie na "akcje serduszka", na założenie karty ciazowej, badania itd.
Ale w niedziele rano pojawiło się małe krwawienie. Jestem w szpitalu. Na razie wszystko sie uspokoiło, moze jutro mnie wypuszcza.....?
Czekam na jutrzejsze usg. Po wtoprkowym wszystko było ok. Mam nadzieje ze tak juz zostanie.
Pozdrawim Was wszystkie i kazdą z osobna, trzymajcie za nas kciuki, proszę.
 
Witaj vonko

To bardzo dobrze,ze jesteś pod kontrolą - takie plamienia zdarzają siena początku ciaży - dużo leż ( zresztą tam chyba nie pozwalają CI wstawać) - w razie czego molestuj połozną albo salową - niech CI pomagają.
Dzieciatko najważniejsze:-)

Oszczędzaj się i mocno trzymaj - myśl pozytywnie- tak mnie powiedziała położna na początku bo wszystko zależy od nastawienia - któe ma byc jak najbardoiej pozytywne!!!

na privka wysyłam coś magicznego !!!!!
 
Witajcie :-)

Vonko dobrze że się odezwałaś. Plamieniami się nie martw. Jesteś pod dobrą opieką i wierzę że wszystko dobrze się skończy. Trzymam mocno kciuki żebyście szybciutko wrócili do domku i żebyż się cieszyła ciążą. Bardzo mocno trzymam kciuki :tak:
Antilko to staranka już niedługo. Tuż tuż :-) Ale fajnie. Będę trzymać mocno kciukaski żeby się Wam udało jak najszybciej :tak:
Eschenbach oj wiem jak to jest, jak ktoś zepsuje Ci cały dzień i to jeszcze przed @. Ja wtedy jestem jak wulkan. Ale nie daj się zrobić kozłem ofiarnym, zresztą z tego co wiem to się nie dasz bo masz silny charakter :tak: A ze starankami to może się Wam w końcu uda trafić na siebie w tym odpowiednim czasie i momencie :cool2:
Onna trzymaj się dzielnie. Zobaczysz jak dzień za dniem szybko minie i wszyscy się przyzwyczają i zapomną. A Ty zanim się oglądniesz będziesz znowu nosić pod serduszkiem fasolkę:-) Będzie dobrze. Jesteśmy z Tobą :-)

Miłego dnia babeczki :-)
 
Sensi, Monik, Anusieńko...... - jestescie kochane:-) dziekuje:-)

Anusienko jesteś niesamowita:tak:, coś mnie tkneło że musze jeszcze zajrzeć na forum a tu taaaaaki priv:cool2:
Poryczałam się, kolezanka z sali tez - dziękujemy Ci.Musi byc dobrze i bedzie a jutro zamierzam wrócic do domku.Wtedy dostep do Was bedzie łatwiejszy.
Ściskam mocno. Do napisania wkrótce.:happy2:
 
Witajcie kochane,

Wlasnie robie mezusiowi obiadek... zazyczyl sobie placki zeimniaczane wiec smaze je...

Onna trzymam ckiuki za pierwszy dzien w pracy... A spotkanie planujemy w Kraq!! Zapraszamy!!!!!

Carioca z dnia na dzien Stas coraz wiecej umie... alez zazdroszcze Ci tych kropek...:tak::tak:

Vonko My tu wszystkie trzymamy kciuki za WAS i MUSI byc dobrze!!!!!!!!!!

Monik wiesz... mam takich dyrektorow ze jak im sie postawie to pozniej musze sie miec na bacznosci zeby mi tzw "swini" nie podlozyli i nie zrobili czegos na zlosc... :-( A ze stranakami tez mam nadzieje ze w koncu nam wyjdzie!!
 
reklama
czesc dziewuszki
vonko, jak dobrze, ze sie odezwalas:tak:plamienia na poczatku ciazy sie zdarzaja, ja tez mialam. podstawa w takiej sytuacji to lezenie i tak jak napisala anus pozytywne nastawienie, a na pewno bedzie dobrze:) czekamy na kolejne wiesci i badz dobrej mysli!!! cieple usciski!
monik75, jak sie czujesz? masz mdlosci? kiedy nastepna wizyta u gina?
Antila,
staranka tuz tuz, super:) ja do krakowa mam troche daleko, ale mam nadzieje, ze wam uda sie spotkac:) moze potem jakas relacja fotkowa, co?
Carioca, pokaz nam Stasiulka:tak:
Eschenbach, ojoj - no przylozcie sie bardziej do waszych staranek:)
onna, bedzie dobrze, dasz rade na pewno!
Najko, jak znajdziesz chwilke napisz co u was:)
Anusienka, ja biore Elevit i dobrze sie po nim czuje.

a my bylismy dzisiaj w kinie :-) ale mila wyprawa, choc film do wybutnych nie nalezal, zawsze milo sie zrelaksowac:tak:w kinie 5 osob, bo bylismy na 12.30:-D
buziaczki dla wszystkich i spokojnego wieczoru
 
Do góry