reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie trzydziesteczki :-)

Vonko bardzo serdecznie Ci gratuluję:-):-):-) Tak się cieszę że i Tobie się udało wygrać walkę o fasolkę. Trzymajcie się cieplutko :-)

Przepraszam że się tak długo nie odzywałam, ale powaliła mnie choroba. Na szczęście już wszystko przechodzi.
Objawy ciążowe zaczynają się nasilać, dzięki czemu mam nadzieję że z fasolinką wszystko jest ok :happy2: Piersi rosną, nudności zaczynają się nasilać. Leżę grzecznie i modlę się żeby wszystko było ok.

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie :-)
 
reklama
Witajcie :-)

Proszę przez weekend mocno kulinarny wątek się zrobił - przeczytałam o karczku i teraz bym zjadła tylko skąd wziąc na już ;-)

Kajduś gratulacje z okazji odczuwania bąbelków i przelewania :-)

Ewo ale super, że rodzice się do Was wybierają. Jeżeli chcesz poczekaj ze ślubem - dla nich to również jest bardzo ważne wydarzenie. Co do imion też Adrianna - śliczne.

Monik mam nadzieję, że wykurowałaś przeziębienie, uważaj na siebie

Sensi mnie mężulek zaskoczył bukietem tulipanów w doniczkach :-D

Anuś halo

A myśmy byli w piątek u lekarza niestety nasze maleństwo jest uparte i mimo usilnych prób nie udało się podpatrzeć. Za to mam śliczne zdjęcie kręgosłupa wypięło się do nas i nawet nie fikało za bardzo. Standard na końcu machnięcie nogą i tyle. Strasznie je kocham, waży 323g wszystko jest w porządku, noga uwaga 3,3 cm - długaśna po mamusi :-ptak jak chciałam dostałam L4 cały dzień jesteśmy na mieszkanku. Wczoraj przyjechali moi rodzice tak więc jest więcej rąk do podziału pracy. Już mi się marzy przeprowadzenie, bo funkcjonowanie pomiędzy dwoma domami jest bardzo uciążliwe, część rzeczy musimy przewozić tam i spowrotem.

Miłego dnia babeczki
 
Dzień dobry :-)
Ale dzisiaj pięknie słoneczko świeci :-).
Antilko miałam zapalenie górnych dróg oddechowych. Lekarka dałam mi antybiotyk Bioparox (podobno bezpieczny bo nie wnika do krwi) Mam nadzieję że to wszystko nie zaszkodzi maleństwu. Kolejną wizytę u ginka mam 25 marca i już świruję :shocked2::-D
Moniolku super że po wizycie jest wszystko ok :-) A przeprowadzka widzę na dniach. Fajnie że się tak wszystko dobrze układa :tak::-)

Miłego dnia trzydziesteczki :-)
 
Moniołku moja malutka nie pokazywała nam się baardzo długo..i zawsze prezentowała cudny kręgosłupik ;-) i swoje 4 śliczne literki ;-) i....ma długaśne nózie..więc może i u Ciebei mała iskiereczke dziewuszka rośnie :-)

Monik75 śiwrka troszkę złagodź bo i ak wiem że Cię nie opuści... ale leż sobie ile wlezie :-) będzie dobrze!!
 
Ale tu cichutko dzisiaj:baffled:Ja właśnie wróciłam z pracy zjem jakiś obiadek i do łóżeczka, relaks przed telewizorkiem:-)
 
Witajcie,

Ja juz w domciu, nastepne szkolenie z koncem kwietnia. Bylo calkiem fajnie, duzo sie nauczylam bo to bylo bardziej na zasadzie warsztatow. A jutro znowu do pracy... :szok::angry::wściekła/y:
Myslalam ze nadrabianie zaleglosci zajmie mi kilka godzin a Wy sie tak opuscilyscie... oj nie wiem co to sie z naszym wateczkiem dzieje.... :-(

Onna akurat nie mialam jeszcze takiego problemu z parkietem bo ja dopiero niedawno kladlam nowy... ale cos gdzies kojarze.... musze poszperac w moich "madrych gazetach"....

Ewa jak ja Ci zazdroszcze tego ze juz moglas poczuc swojego maluszka!!! :-(
A ta propozycja przyjazdu do Kanady to kusisz mnie, kusisz... ale na razie nie za dobrze z kaska stoimy... wiec na chwile obecna nici z tego....:-(
I chyba fluidki od Ciebie juz rozdzielone.... za pozno je zobaczylam.... :-(

Kajda na Slowacji bylo super... odstresowanie na maksa: najpierw stok, pozniej gorace zrodla.... no poprostu bosko... a do tego piekne slonce!!!

Monik mam nadzieje ze z choroba juz wygralas!!!

Moniolek mysle ze teraz skoro masz wiecej rak do pomocy to juz tylko palcem pokazujesz co trzeba robic... a Ty grzecznie lezysz w lozeczku i odpowczywasz!!!

Antila tez sie dziwie ze tu tak cichutko!!

Vonko odezwij sie kochana!!! Co u Ciebie???

Sensi pozdrowionka!!!

A teraz mykam do kapania i spac bo rano musze do pracy jakos sie zwlec....
 
reklama
Witam z samego rana:-)
Esch ja też najbardziej lubię szkolenia w formie warsztatów:tak:
Monik dobrze, że już się wyleczyłaś. Bioparox to bezpieczny lek.Do 25 marca czas zleci migiem:happy2:
Vonko:confused:
Miłego Dnia Kochane
 
Do góry