reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie

Kajduś witam w klubie mam z łożyskiem na ścianie przedniej.:-)

A mnie dziś boli brzuch i gardło - jestem nie w sosie...............:confused:

pozdrawiam wszystkie 30-stki i witam nowe koleżanki na wątku:-D

Oluś buziak
 
reklama
kajdus, dobrze miec takiego lekarza... Co do szafek, to nie mam na nie za dużo miejsca - jak projektuję na papierze to wszystko jeszcze jakoś się układa, jak jedziemy namiejsce i wchodze do tej kuchni to już trudniej z wyobrażeniem sobie jak to tam zmieścić. Kuchnia ma 3,20 na 2,30 mniej więcej, więc przestrzeni malo :( Ale jakoś sobie poradzimy. Dzis cały dzień łaziliśmy po sklepach po raz kolejny ogladać płytki do łazienki. Małżon powiedział że on już nic nie wie, a ja kombinuje połączenia różnych wzorów, bo jak mi się dekory podobają to kolor płytek nie odpowiada :/ Ciężka będzie sprawa z ostatecznym wyborem..... ja sobie coś wymyśliłam, cos mi się podoba, a tu się okazuje że w rzeczywistości wyglada inaczej niż w katalogu chociażby... i od nowa szukanie... A na dodatek tyyyyle tego ...
tak że widzicie, głowa mi paruje.... Z tego wszystkiego kupiliśmy sobie dziś materiał na zasłonki ;) Pewnie najlepiej będzie wybierać po jednej rzeczy , po kolei do skutku :) Obyśmy się tylko wyrobili do maja z tym .
No więc widzicie, ja ciągle o jednym...

a tak a propos straszenia vonki czworaczkami - czy beta nie bedzie znacznie wyższa jeśli sie bierze dodatkowe hormony na podtrzymanie ciązy?? Tak mi się pomyślało, że to tez wpływa na wynik badań chyba?
 
Witam w sobotę:-)
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet;-):-)
Strasznie się cieszę, bo mam pierwszy raz od bardzo dawna wolny weekend. Zaraz wybieram sie na zakupy.
Potem mam zamiar upiec karczek, według przepisu koleżanki. Podobno wychodzi rewelacyjny w sosie brzoskwiniowo- ananasowym.
Miłego Dnia:happy2:
 
Dzień dobry świątecznie;-)

Mąż uraczył mnie wielkim bukietem róż, a ja świętując;-) wyszorowałam okna, uprałam firanki i posprzątałam (dzięki temu, że Mama poszła z Kubą na 4-godzinny spacer). A teraz pichcę mięsko na obiad-pewnie nie wyjdzie tak pyszne jak karczek Antilki,ale co tam:-D



Niecierpliwie czekam na wieści VONKO czego się dowiedziałaś na wizycie:confused::confused::confused:
 
Witajcie,

Ja wlasnie wrocilam ze Slowacji... bylismy z mezusiem i moimi znajomymi w Oravicy: ja smiagalam sobie na nartkach a oni spacerowali po gorach a pozniej "topilismy" sie w goracych zrodlach.... a wczoraj znowu imprezowalam - zostalismy zaproszeni do znajomych na parapetowe... oj dzis rano byl dramat....;-):szok::-D:-)
A jutro jade do Stolycy nie bedzie mnie do wtroku - jade na szkolenie z Negocjaji (smiala sie do mezusia ze musze nauczyc sie negocjowac z nim dluzsze wakacje :-D:-))

Onna a prosze bardzo... chetnie dziele sie moimi doswiadczeniami remontowymi... wiec jak tylko bede mogla cos podpowiedziec to chetnie sluze pomoca!!!
Ja mam takie bole glowy - prawdopodobnie migrenowe.... przechodzi mi jak sie przespie... wiec przyszlam wtedy do domku, przespalam sie ponad godzine i przeszlo... a moj nick - hmmm dluga historia a nazwa akurat taka byla pod reka :-D:tak::-)

Kajda czyli to juz drugie pocieszenie - moze po ciazy przejda mi bole @-powe i bole glowy :-D:-)
Super ze z dzidzia w porzadku!!!

Antila i jak karczus?? Moze podrzuc przepis jak jest taki dobry... chetnie wyprobuje!!!

Sensi a jak Twoje miesko??? Oj kuchareczki, kuchareczki... a ja sie tu obijamy... :-D:-):tak:
 
Antila, witaj. I inne 30teczki...
Niedziela słoneczna ale i jakas leniwa u mnie...Mężus gotuje obiadek to ja tym bardziej bezrobotna.
esch, bardzo prosze o podzielenie się doświadczeniami remontowymi;) Wiesz może co można zrobić ze starym skrzypiącym parkietem, żeby go nie zrywac? Ale żeby był ładniejszy i mniej skrzypiący?
 
witam...
u mnie zima w najlepsze... w sobote nawiedzila nas kolejna burza sniezna i uraczyla 30-35 cm sniegu... w moim ogrodku snieg siega mi juz powyzej kolan.... dzis bylo pieknie slonecznie ale na wtorek wieczor i nastepny tydzien zapowiadaja juz kolejne opady sniegu.... jest to najgorsza zima od 15 lat!
moje kochane dziecko wczoraj uraczylo mnie pierwszym swoim kopniaczkiem :tak::-)... do tej pory tylko czulam ja ruszajaca sie ale nigdy wczesniej kopniaczka .... dostalam ich kilka i czekam z niecierpliwoscia i lekkim strachem na kolejne.... mam tez pytanie jak sie odczuwa czkawke u malenstwa?
jesli chodzi o slub to nie zdazylismy jeszcze wrocic do tematu,bowiem ze wzgledu na snieg i gololedz Joe wieksza czesc tygodnia spedzil w Toronto u rodzicow... ale nie jestem pewna czy nie wole poczekac do przyjazdu moich rodzicow - wiem jak im by zalezalo byc na slubie pierworodnej....
zas jesli chodzi o imie to moje kochanie definitywnie ma czas i absolutnie jest pewien,ze Zenobia,Pelagia czy Flawia nie wchodza w gre :tak::-D... za to zastanawiamy sie nad Adrianna Charlotte - podobaja mi sie oba,ale troche dlugie i Charlotte zdecydownia niepolska.... jeszcze znalazlam Ana, Eileen [czyt. ajlin], Eleanor,Leonor i Zara,ale bez wiekszego odglosu u mojej drugiej polowki.... znalezienie odpowiedniego imienia jest nielada zadaniem!
Onna-zeby zobaczyc zdjecia musisz miec dostep do watku zamknietego...
Esch-u mnie po poronieniu cykle sie rowniez skrocily - jakby nie byly juz wystarczajaco krotkie..... przyjezdzaj na narty! nie ma juz wiz to latwiej,a sniegu od groma i wiecej....
dziewczyny-wy kucharzycie,a ja jak mam gotowac to mi sie nie chce - a kiedys uwielbialam....
Vonko-czekamy cierpliwie na wiesci od ciebie :-)
Kajda-super miec zaufanego i wyrozumialego lekarza.... a jesli chodzi o uczucie "wodnosci" to podobno na tym etapie ciazy normalne,ale zawsze warto sprawdzic....
Najko- Ewy z reguly sa bardzo spokojnymi dziecmi ;-):tak::-D:-D
Antilko- razem z reszta dziewczyn nie macie wyboru,bo w tym roku fasolkuja wszystkie 30-tki bez ociagania.... oto troche fluidkow z mojej strony - a nie dziele nimi zbyt czesto wiec lapac:
################################################
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
************************************************
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
################################################
Moniolku-toba to chyba nie ma kto potrzasnac aby ci rozum powrocil! o jakim ty generalnym sprzataniu i przeprowadzce piszesz?! do tego zatrudnij szanownego malzonka i reszte rodziny a ty sama zostaw sobie role "dyrygenta" lub bardziej elegancko "koordynatora",bo jak to bohater mojej ulubionej komedii polskiej mowil: "i w demokracji ktos rzadzic musi"... wszystkie czesci trylogii o Kargulu i Pawlaku moge ogladac na okraglo i za kazdym razem rozbawiaja mnie na calego i poprawiaja nawet najgorsza handre ( ja to chyba przez "ch" sie pisze?) ... a jesli chodzi o ruchy to rzeczywiscie sa niesamowite.... w tym tygodniu jednego dnia moja kruszyna sie chyba przeciagala,bo mialam takie uczucie.... no i wczoraj zaliczyla pierwsze odzuwalne kopniaczki :-)... teraz czekam na mocniejsze coby i Joe mogl poczuc- do tej pory jak mu mowie ze sie rusza i zeby dotknal brzucha troche mocniej to on nie chce bo sie boi ja skrzywdzic.... a dotyka jakbym byla z nieugotowanego jajka i brzuch by sie od razu potlukl....
rozpisalam sie... mam nadzieje,ze ma to troche ladu i skladu....
Barefoot-nie pomoge,bo ja wyjatkowo miesojedzaca jestem....
Anusienka-mam nadzieje,ze gardlo juz w porzadku i humorek lepszy...
milego tygodnia!


 
reklama
witajcie w ten sloneczny poranek:)
onna, na skrzypiacy parkiet ponoc dobry jest talk - posypanie miedzy szczeliny:tak:my tez mamy stara drewniana podloge, ale jakos nie chcialo nam sie sypac tego miedzy deski. w zeszlym roku jak robilismy remont zastanwialismy czy w ogole nie wyrzucic desek i nie zrobic paneli, ale stwierdzilismy ze deska zawsze lepsza od paneli. zeby wyeliminioowac skrzypienie to trzeba by u nas wlasciwie nowy parkiet polozyc, a w to juz nie chcielismy sie bawic. wiec wycyklinowalismy calosc i deseczki zyskaly piekny jasny kolor. skrzypia dalej ale coz taki urok, my do tego przywyklismy:)
Esch, zazdroszcze wypadu na slowacje, musialo byc fajnie:)
Ewka, z imion ktore podalas mi najbardziej pasuja Adrianna Charlotte - ladnie sie komponuje:)
ja wczoraj paskudnie sie czulam- cisnienie 95/64 nie pamietam kiedy takie niskie mialam do tego bol zoladka, na szczescie dzis juz lepiej:) no i od paru dni czuje takie bąbelki w brzuchu, a wieczorem przelewanie w brzuszku - to chyba nasz maluch:-)
milego dnia babeczki:)
 
Do góry