reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

czesć dziewczyny.
Kurcze jeden dzień przerwy na forumm i tyle się dzieje.
Tolka Trzymaj się kochana dzielnie. Modlę się za was aby wszystko było dobrze.
Batoniku A lekarz zlecił ci Betę?? Trzeba zrobić 2 razy w odstepie kilku dni (2-3) Powinna rosnąć. Trzymam kciuki mocno.
Gabi Nasz skarbie dobrze że tu jesteś, bo normalnie bez Ciebie byłoby źle. A tak swoją drogą ta rękawiczka :-D ale dałaś czadu.
jezyku krzycz i płacz jak masz ochotę. To Twoje emocje do których masz absolutne prawo. Ale jak znajdujesz dołek to proszę od niego szybko uciekać. Taka mantra że będzie dobrze i że sobie poradzisz nie jest zła. Ja ją sobie powtarzałam do znudzenia czasem, no i małżonek też mi nawijał w tych klimatach. Jak tylko w to uwierzyłam odrazu było lepiej.
słodziutka miłego życzę:happy2:
Daguś Ty to jesteś :tak: ale żeby kochanego mężusia piernikiem nazywać. :-D:-D:-D
Dlaczegotak no solidny kopniak w cenie. Mnie odrazu robi się lepiej. Wczoraj młoda coś fikać nie chciała wogóle. wieczorem już czerwone światełko się włączyło. Ale jak zaczęła tańce z okręcaniem i kopaniem raz góra raz dół. to wierciła się tak z pół nocy. Najbardziej rozwala mnie to jak się przewracam z boku na bok. I ona też:-D:-D układa się jak tylko zrobię zmianę przekręca, wierci, tak mnie wieczorem to rozluźniło że hej. A teraz śpi snem kamiennym. Poczekam aż śniadanie do niej dotrze:-)
Maggie Pozdrowionka. U nas dzisiaj też zaczął śnieg prószyć ale to tylko tak troszkę. Muszę poszukać jakiegoś polara mojego męża bo do swojej zimowej kurtki już się nie mieszczę od tygodnia:baffled::baffled:. Kurcze ja wiosnę poproszę
Asia Pozdrowionka dla wylegującej się :tak: ja niedługo do pracy pedzić muszę. Uff cieszę się z jednej strony że to już ostatni miesiąc pracy bo mi coraz ciężej.
Pozdrawiam całuję i macham wszystkim dziewczynom
Trzymajcie się cieplutko i jak najzdrowiej :)
 
reklama
Witam wszystkie panie..ja dzisiaj raczej też udzielać się nie będę..bo ten "wspaniały humor" coś mnie trzyma od wczoraj i odpuścić nie chce..:-(

Miłego i owocnego dnia
 
Jeżyku;
zdecydowanie się wyciszyło - i mam nadzieję, że tak pozostanie... Tylko mnie dzisiaj w nocy nerw złapał bo moja druga połowa lubi się położyć tak, że ja mam malutko miejsca - zresztą straszniee ciągnie na moją stronę a mi zostaje tylko kilka centymetrów łóżka :angry: a ja tak lubię się rozłożyć :-D cały czss go przeganiałam a on i tak swoje - ale jędza ze mnie...i do tego jeszcze te chrapanie - normalnie wszystko mi ostatnio przeszkadza...
Gabi;
ja również słyszałam dużo dobrego o polskim lekarzu, który pracuje w Niemczech - pomógl wielu polskim pacjentom.
Ewcia;
jeszcze troszeczkę i złapią cię odpowiednie skurcze, i dzidzia będzie na świecie :-) zobaczysz, że nastąpi to szybciej niż się Tonie wydaje
Ptaszynka;
moje Dzidzi też wczoraj prawie cały dzień spało i już się denerwowałam... Wieczorem jednak Zaczął się przeciągać i wypinać - ale też jakoś leniwie :-) to pewnie przez ciśnienie. Dzisiaj u nas również sypnęło śniegiem i wszyscy szeroko japki otworzyli :szok:
dlaczegotak;
3mam kciuki za wizytkę, będzie ok :-)
słodziutka;
proszę się już nie smucić - wiosna idzie (chociaż jej nie widać) - wszystko będzie dobrze...
 
dlaczegotak no kochana wyrzucaj te wszystkie złe smutki z siebie jest nas tu dużo i razem stawimy im czoła po co je chomikować tylko dla siebie:tak:
 
Acha Dzień dobry dziewczyny!!!!! u nas dla od miany słońce dzisiaj ale z przymrozkiem ale ponoć od piatrku ma wiosna być czekamy

Dziewczyny a na chrzciny kupuję się kwiaty:baffled::confused:
 
idź sobie szybko do apteki i kup sobie takie specjalne paski - testowe, ktore określą czy to wody płodowe. Myślę jednak, że to stan zapalny - ja już dwa razy brałam leki dowcipne - teraz to się często może przytrafiać
 
reklama
Do góry