reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

Jak Wam idzie laseczki?
Ja wczoraj stanęłam na wadze. 15,5 na plusie - nie wiem jak ja to zrzucę.... A do końca jeszcze miesiąc....
 
reklama
Ja tez stanelam na wadze i na plusie 5 kg. tzn na plusie od ostatniego wazenia, a do idealnej wagi to pewnie z 15 musialabym sie pozbyc...Hmm kiedy to zrzuce...Ania ma do konca jeszcze miesiac, a potem wielka szanse na spadek wagi, a u mnie nawet poczatku nie ma:-):-):-):-):-)
 
Kasia - 16....:( Przy moim wzroście to okropnie dużo... Ja na prawdę jestem z metra cięta, mam 156cm wzrostu, każdy kilogram więcej na wadze widać, to taki mały dramat:( Poza tym u mnie w rodzinie wszystkie kobiety mają tendencję do tycia, buuuuu... czeka mnie ogrom pracy za chwilę:)
 
Witajcie.Jesli moge cos dodac to przed ciaza wazylam 53kg przytylam w ciazy do 75kg:szok:ale po porodzie zaczelam Pic zielona herbate 3 razy dziennie.....nie jadlam pieczywa przez 3 miesiace wogole ani Ziemniakow......na obiad robilam sobie mieso z surowka(normalnie smazylam jak dla kazdego w domu)po 3 miesiacach wrocilam do wagi 55kg?(2 zostaly)ale trudno.nie cwiczylam niestety bo mi sie nie chcialo......ale nie przespane nocki,spacery duzo tez daly......;-)jesli sie komus cos przyda z tego to polecam i zycze powodzenia:-)

Dokladnie taka sama diete stosowalam z pierwsza ciaza..U mnie doszlo jeszcze dzwiganie wozka na 4 pietro wiec na fitnes nie musialm chodzic:-D:-D.Zbedne kilogramy szybko zlecialy..Obecnie jestem w 30 tyg.ciazy ale juz mysle o powrocie do formy..troche sie boje ,bo wczesniej bylam 13lat mlodsza i skora bardziej elastyczna..pewnie tym razem bez cwiczen sie nie da:))
 
Tak sobie looknęłam na wątek - Sasha od 3 miesięcy na świecie i 7 kilo do zrzucenia. Karmię więc na razie nie ma mowy o diecie jako takiej... Ale jeszcze dwa miesiące... Może jakiś basen wcześniej?
 
dziewczyny ja mam dwojke maluchow moj synek ma 18 miesiecy a coreczka 6 przed ciazami wazylam 56 kg pieknie wygladalam a teraz waze 48 kg nic nie robilam i nie wiem co zrobic zeby przytyc,jem duzo slodyczy ale nic nie pomaga koszmar!!!!
 
Kasia Irlandka i ja zajrzałam na ten wątek jak polecałaś:-D:-D

kobitki ja nie karmiłam piersią w ogóle i niestety cały tłuszcz został :wściekła/y:brrr mam do zrzucenia 19 kg hmmm nazbierało się przez lata... moje dziecię często budzi się w nocy więc i ja się budzę--- w efekcie w ciągu dnia nie mam energii, żeby ćwiczyć a tylko tak kiedyś utrzymywałam wagę :nerd:
wcześniej nigdy nie byłam na diecie... a od soboty uskuteczniam south beach zobaczymy hmmm:eek:
 
cześć dziewczynki, moją zmorą też są kilogramy po ciąży:zawstydzona/y: zawsze ważyłam 54-58 kilo, a teraz-szkoda gadać:zawstydzona/y: jakoś ciężko mi wrócić do formy, choć to juz kilkanaście miesiecy minęło...
 
reklama
Do góry