reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Dziewczynki, wpadam tylko na chwilę, bo na prawde nie mam teraz czasu w zwiazku z tłumaczeniami, i koncem semstru u nas wszkole , musze zrobic raporty poste pów w nauce dla prawie 20 osób i to indywidualne :-( Na DZIŚ
MY TEZ DZIS SKONCZYLISMY 6 MIESIECY1!!!!!
A NIUTKA DLA MAKSIA MAKSIK ZDRÓWKA I RADOŚĆI:-):-):-):-)

AAAAA i byłam wczoraj na aquaaerobiku, co by sie odstresowac, razem z kolezankami z pracy i było superrrrrrrrrrrrrrrr, teraz kazda sroda jest nasza, tak sie wymeczyłam, ale szczesliwa wróciłam, no i co najwaznejsze, jak mnie nie było, to Tatus uspił Filipa tak o 20 ze spał do 8.20 rano nie wiem jak on to zrobił.
A co do mleka, bo widze ze piszecie, to my odka Filip skonczył 4 m-ce jestesmy juz na 2. I jak skonczyłam jedno opakowanie, 1, zaczełam odrazu 2 i nie było zadnych dolegliwosci, I od tego czasu Filp przesypia caę nocki, wiec TRZYMAM KCIUKI!!!!!!
i zmyka, wracam na stałę po niedzieli
Zdrówka dla WAS I Waszych pociech, aaaaa i gdzie się podziała nasza JUSTYSIA??????????????
 
reklama
Witam,witam:-):-)

Moge z wami chwile poklikac bo Jonathan spi a mezus wyszedl do pracy :tak::tak:

my tez chcemy przejsc na mleko 2 ale mamy jeszcze 2 paczki 1 do zjedzenia...ja na wieczor daje malemu kaszke(od 4 miesiaca) i tez przesypia cale noce...a ile ml mleka i co ile godzinek jedza wasze maluszki i czy sie im jeszcze ulewa??

Za tydzien mamy wizyte u lekarza i beziemy sie umawiac na operacje malego :-:)-( bedzie mial jajeczka sciagane na dol bo do tej pory mu nie zeszly...operacja pod narkoza i do tego taki maluszek-na sama mysl chce mi sie plakac:-( ale jak tego nie zrobimy to w przyszlosci maly moze byc bezplodny i bedzie mial wtedy pretensje do nas...

buziaki i do potem-bede was podgladac ;-)
 


Wszystkiego naj dla dzisiejszych solenizantów: Maksia i Filipa
Maylah wracaj, wracaj bo jakoś mało nas ostatnio na forum
Dmuchwiec podziwiam ,że mała potrafi tak dzielnie Ci towarzyszyć, moja domaga się ciągłej uwagi skupionej na sobie i sama poleży tylko jakąś chwilkę.
A ja ostatnio trochę się martwię, bo za kilka dni kończymy 6 miesięcy, mała dżwiga się ciągle do siadania a nie przewraca się jeszcze sama na brzuszek i na odwrót. Pediatra ją widziała, powiedziała że wszystko ok, a ja się martwię bo mała miała wylew po porodzie i boję się że to przez to.Ale namieszałam...
A co do mleka u nas jest awaryjnie nan, na wypadek gdybym wyszła z domu i nie zdążyła wrócić przed karmieniem i narazie się sprawdza, tam pisze że 2 jest dopiero od 7 miesiąca, więc nie wiem czy już zmieniać??? Ostatnio dajemy tez 2 łyżki kaszki na noc rozrobionej na tym właśnie mleku no i tylko raz spała do 5, tak jak przez świętami na samym cycu, teraz budzi się około 12, 3-4 i 5-6 częściej niż miesiąc temu, więc zastanawiam się tez nad przejściem na mleko 2.
 
Normalnie szok!
Dopiero teraz skonczyłam zamaawiac kalendarze (4szt.). Pół dnia mi na to poszło-w kazdym inne zdjecia.
Uff...wykonczona sie czuje. Ale juz sie nie moge doczekac az przyjda:tak:. Znalazłam strone, gdzie realizuja zamówienie w 24h. Czyli jutro juz beda wysłane(mam nadzieje).

Czyli za kartki zabierzemy dopiero w poniedziałek, bo jutro nas nie ma-jedziemy z mała do Białegostoku do neurologa i endokrynologa.

Spadam cos w domu pogdarnac. Dobrze, ze chociaz sie przebrałam z pizamy:-D

U nas dzis -12 wiec na spacer sie nie wyieram, choc załuje. Lubie odetchnac swiezym powietrzem:tak:
 
Odnośnie karmienia piersią to ja karmię małą na życzenie. Około 13 dostaje obiadek i potem znów cycek na zyczenie. Jak mi marudzi czasem przy cycu to daję jej kaszkę nestle z bananami.

Co do mleka 2 to mi pediatra powiedziała, że skoro jest oznaczenie po 6 miesiącu to oznacza że dopiero po 6.(dostałam o to haje)Że z jakiś powodów tak jest napisane, żeby podawać dopiero od 7 miesiąca. A natomiast mleko 1 nie ma napisane że z końcem 6 miesiąca stop dlatego można spokojnie skończyć opakowanie 1 zanim poda się 2.
A ja muszę zamrozić moje mleko bo moja nie toleruje modyfikowanego. Nie chce go pić - chyba że jest to kaszka nestle z mlekiem. W sumie jej się nie dziwie bo jak je powąchałam to myślałam, że....
 
ja mojego lekarza ostatnio pytalam o to jak poddac to mleko i on powiedzial,że normalnie z dnia na dzien, nie trzeba mieszac z mlekiem poczatkowym, i,ze rzadko lub prawie w ogole,zeby cos sie dzialo, a moj kacper por roku konczy w sobote i lekarz powiedzial ze od niedzieli spokojnie mozemy mu poddac 2:tak:
 
Witamy się i my :tak::tak::tak::tak:



Życzę


Mała śpi więc wpadłam się przywitac i życzonka złożyc :tak: A zaraz uciekam do kuchni, dzisiaj kebab w placku będzie własnej roboty:tak:

Ja miałam najpierw bebilon pepti, ale bardzo mało go wypiła, a teraz już NAN HA 2, druga puszka. Czyli tak normaknie wprowadziłam, teraz przed snem cycusia nie chciała :no::no::no::no:, butle musiałam zrobic. Przez to napewno strace juz wogóle mleko :-:)-:)-(

Macie jakiś fajny pomysł na prezen na 18 dla dziewczyny? Albo jakiś śmieszny dodatek. Może kwiaty a w to 18 czekoladowych cukierków na drucikach? albo lizaki? A może któraś z Was ma jakiś pomysł?
 
aa zapomialam!!!!!!!!!!

Sto lat dla Maksia i Filipka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dziewczyny jak ten czas leci!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
za niedlugo nasze maluszki bedą biegac a my za nimi z jezykie
:-Dm po pas:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry