reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

zdec gratuluję zakupu wózka

super że u Agi się poprawia

czesc dzewczyny!

z dobrych wiesci to ze mała nadal siedzi w brzusiu i przez tydz przybrala 170g :-) rozwarcie jak byo tak jest ale se nie poweksza, wczoraj o 2 w nocy lekare podnesli alarm bo mialam uplawy i mysleli ze z nimi troche wod płodowyc wyplywa wiec srawdzili testem ale naszczescie nie. dzis mialam usg kontrolne i poki co sie tzymamy ale mala jest glowa tak nisko ze ja urosnie moze przebic pecherz niestety przy gwaltownych ruchach a wariuje strasznie-lekarze mowa ze moze byc roznie, moze tydzien wytrzyma a moze 6- czas pokaze,kazdy zien dziala na nasz plus.
mialam dzsi kryzys i plakalam ale jakos sie trzymam. mowia ze to po lekach, trzese sie, poce,jestem zmeczona no i to zamkniecie.....

zazdroszcze wam aktywnosci, myslaam ze bede robic teraz wiosenne porzadki i przygotowania do swiat a tu nie wolno mi sie ruszyc z lózka, moj maż wszystko przy mnie robi bo jestem uzaleniona od opieki- jest prawdziwym Aniolem!

ciesze sie ze wasze dzidzie rosna zdrowo a wy czujecie sie dobrze, oby tak do czerwca.



liliti trzymaj się kochana, dobrze że jesteście w dwupaku, każdy dzień na wagę złota

cobra18
Tobie kochana współczuje tych kontaktów z rodziną męża, jakaś masakra
 
reklama
Witam wieczorową porą,

po dzisiejszym dniu stwierdzam, ze nie nadaje się juz do zakupów, sily nie te:no: wybrałam się po jakieś ciuchy bo juz w malo co się mieszcze:szok: i po 2 sklepach miałam juz dość:-( na szczęscie jakaś tam tunike sobie kupiłam:-). Troche mnie to przeraziło bo jak pomyslałm ile jeszcze musze kupic sobie i małej, to zaczynam załowac, ze zostawiłam to na tak pózno. Fakt ze jeżdziałam wszedzie tramwajami to moze to tak mnie zmęczyło, jak M. wróci ze szpitala i do formy to myslę, ze samochodem pójdzie nam sprawniej. Żałuje ze do tej pory nie zrobilam sobie prawka:wściekła/y: To tak się wyzałiłam tytułem wieczornych refleksji:-D

liliti - mocno trzymam za Ciebie i Sonię kciuki:tak:
zdec- gratuluje zakupu wózka:-D
Lena - łożeczka nie potrzebuje bo dostanę, ale ta pościel warta zastanowienia, bo śliczna:tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie wieczorkiem.Dziś jestem padnięta,cały dzień na nogach.Rano Guśkę zawiozłam pierwszy dzień po chorobie do przedszkola,później do przychodni,żeby ją przenieść do innej przychodni bliżej nas,do szpitala po swoje wyniki.Na szczęście glukoza w normie,za to bakterie w moczu:szok: nie wiem skąd,wizytę mam dopiero za tydzień i zastanawiam się co sobie zaaplikować,żeby się nie rozkręciły za bardzo.W domku byłam o 13-ej,szybkie sprzątanko i obiad.Znów po Guśkę,po drodze kupiłam jej buty,bo niestety noga od jesieni urosła,prawie godzinka na placu zabaw,no bo jak nie wykorzystać pogody.Na pieszo do domku.Kolacja i o 19-ej ostatnie jazdy,dziś 2 godz po Łodzi.Dzięki wszystkim za to,że mnie na nie namówiłyście:tak::-D.Teraz już mogę wsiadać w swój (którego jeszcze nie mam hahaha) i spokojnie jechać.Prysznic...no i jestem padnięta.Przepraszam,ale poczytam co u was się działo jutro.Dobrej nocki;-)
 
Witam sie z rana czerwcóweczki:-)

Nie oddzywałam się 2 dni ale nadrobilam i oczywiście juz zapomniałam kto co pisał:-:)-).
Taka ładna pogoda że staram sie jak najwięcej z niej korzystać. Plecki coraz bardziej mi doskwierają więc ograniczam przesiadywanie przy komputerze.

ewus- cieszę się że wróciłaś ze szpitala i ty i chłopcy czujescie się dobrze, dużo:-) wypoczywaj
liliti- zdaję sobie sprawę jak musi być ci teraz ciężko ale najważniejsze że nadal jesteście w dwupaku i oby Sonia jak najdłużej posiedziała w brzuszku u mamusi. Dobrze że masz tam tak dobrą opiekę i że mąż troskliwie się wami opiekuję:-)
Agi- mam nadzieję że jutro wyjdziesz ze szpitala, najważniesze że poziom płytek rośnie:-)

Cobra- rodzinka męża jest niemożliwa aż brak słów... ale co zrobić, szkoda tylko że twój mąż nie potrafi sie im postawić:-(

katarzynajanicka - widzę że kolejna torunianka, super;-) Ja wczoraj też byłam na szkole rodzenia, chodzisz do tej przyszpitalnej bo jeśli tam to znaczy że razem uczęszczamy na zajęcia (ja mam pierwszą gimnastykę)

Dużo ciepełka i słoneczka przez cały dzień życzę.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Mamusie w czwartkowy słoneczny poranek:-)
Dzisiaj czwartek więc mierzenie brzuszków u mnie od tygodnia bez zmian 114 cm:-) Młody już w przedszkolu ja już wstawiłam jedno pranie :-) ,zaraz zabieram sie za prasowanie:tak:
Zdec- super zakup:-) ja już się nie mogę doczekać az mój P przywiezie od teściów nasz wózeczek my mamy tako super wózeczek:-) widziałam wczoraj na stawowej w tym lumpku śliczne ciuszki dla dziewczynki i pomyslałam od razu o tobie:-) i odkryłam jeszcze jeden lumpek koło mnie:-)
 
Witam brzuchatki,

Tak mi ewus przypomniałaś o fryzjerze, że chyba zaraz sama pójdę się zapisać:) Też by mi się balejaże przydał:)Może jakiś termin na dzisiaj się znajdzie:)
KOza dobry pomysł:) Przynajmniej będziesz miała pewność że obaj są najedzeni;)

Ja dzisiaj siedzę w domku, pracę tym razem przywieźli mi do domu:) Muszę wprowadzić dokumenty klienta od początku roku:) Ale kooooocham to:)
Liliti ja też czytałam dużo stron o wcześniakach. I wcale nie jest powiedziane że musi być źle, duża część dochodzi do siebie w inkubatorze i na prawdę nie widać różnicy potem pomiędzy nimi a równieśnikami.

Życzę miłego dnia.
Emalia coś się wczoraj po wizycie nie odywa:(
Wszystkim wizytującym życzę dobrych wieści, a wam brzuchatki miłego dnia:)
 
Witajcie Mamusie w czwartkowy słoneczny poranek:-)
Dzisiaj czwartek więc mierzenie brzuszków u mnie od tygodnia bez zmian 114 cm:-) Młody już w przedszkolu ja już wstawiłam jedno pranie :-) ,zaraz zabieram sie za prasowanie:tak:
Zdec- super zakup:-) ja już się nie mogę doczekać az mój P przywiezie od teściów nasz wózeczek my mamy tako super wózeczek:-) widziałam wczoraj na stawowej w tym lumpku śliczne ciuszki dla dziewczynki i pomyslałam od razu o tobie:-) i odkryłam jeszcze jeden lumpek koło mnie:-)

A ile kosztowały??:):):p
 
Witajcie,

nie wiem czy to po wczorajszych zakupach, ale dziś czuje się fatalnie, głowa mnie boli gardło tez:-( a czy wam tez puchną kostki? bo wczoraj wieczorem to zauwazyłam, że schuchły prawie tak, że juz tych kostek nie ma:szok::szok::szok: nie wiem co to będzie dalej:no:
Co do brzuszka to u mnie 100 cm, czyli bez zmian w stosunku do zeszłego tygodnia, choć wizualnie wydaje mi się, że urósł:tak:
 
dzieuje wam za słowa wsparca!
teraz oprucz naszego czerwcowkowego forum czytuje strony fundacji rodziców wczesniaków.....staram sie myslec ze moa mala dotrwa do terminu ale wole byc przygotowana i wiedziec czego sie moge spodziewac.......kochajaca matka zniesie wszystko dla swojego dziecka.....a ja kocham moja córcie najbardziej na swiecie i wem ze przetrwamy wszystko! i ze to co sie dzeje teraz zostanie tylko mglistym wspomninem......a nasze dni wypelnia sie radoscia bycia razem........
pozdrwiam

Trzymaj sie mamusiu , mysl pozytywnie ze jezeli nawet zacznie wychodzic na swiat malenstwo to jestes pod opieka i natychmiast napewno beda reagowac,pozatym teraz jest sprzet taki w szpitalach ze napewno bedzie dobrze.
Wiem ze latwo sie mowi komus ale coz zycie nas nie rozpieszcza i zawsze trzeba znajdowac pozytywne mysli.Trzymam kciuki !!!!


ja wczoraj umylam 2 wielkie okna i wypralam fierany ,zmienilam posciele i popralam wszystko i wieczorem ledwo zylam poszlam spac o 20.00 razem z malym,niestety nie mam tu mamy ani nikogo do pomocy moj J umyje w wekend do gory w pokojach okna bo tam jest gorzej wiec spokojnie pojade do pl ze ma tutaj porzadek !!
 
reklama
Czesc dziewczyny witam sie z Wami w ten sloneczny dzionek wpadlam tylko na chwilke sie przywitac bo dzisiaj za bardzo nie mam czasu:-(

a wiec zycze Wam udanego dnia
wszystkim wizytujacym samych dobrychw iesci
a chorowitkom dużo zdówka:)

:-D:-D:-D
 
Do góry