reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
demetrios- gratuluję udanej wizyty :tak:
Maybebabe- trzymam &&& aby jak najdłużej w dwupaczku ;-)
stokrotka.af- trzymam &&& aby wyniki były dobre :tak:
ryba92012- gratuluję udanej wizyty i zdrowego Maluszka ;-)
martusia1605- trzymam &&& za poniedziałek ;-)
Joasia_85- chyba wczorajszy dzień był taki leniwy bo mój Fifi też bardzo mało się ruszał, aż trochę się przestraszyłam bo do wczoraj nie było ani jednego takiego leniwego dnia ale dziś wszystko wróciło do normy i Mały szaleje :-) trzymam &&& za Lilkę niech skopie porządnie mamę ;-)
nagapalma- super, że Nataszka tak się perfekcyjnie rozwija, a jaka śliczna buźka :tak: wciąż nie mogę się nadziwić, że jeszcze w brzuszku można zobaczyć jak nasze maleństwa wyglądają :-D a Ty kochana trzymaj się w dwupaku jak najdłużej, trzymam za Was &&&. :tak:

JOASIA 5 czerwca godz.10:40 &&&

PAJKAA 5 czerwca godz.13:20 &&&

MISIA 5 czerwca &&&
 
Martusia nie kapuje czemu Cie nie zbadał przecież nadal boli . Trzymam kciuki za poniedziałek

Nagapalma masz śliczna córeczkę! Na zdjęciu pięknie widać jej buziaczek. Życzę Wam cudownego spotkania ale za 12 tygodni

Trzymam mocno kciuki za wizytujące dziś!
 
Kochane, dzięki za wszystkie kciukasy! Walczyliśmy dzielnie. Niestety od wczoraj, od 16.11 stałam się mamą czerwcową. Mój synek, urodził się z wagą 890g. Ma zdrowy, choć nie w pełni dojrzały organizm. Walczy w inkubatorku na oddziale intensywnej terapii neonatologii. Jest mi bardzo ciężko. Nie ze względu na mnie ale ze względu na moje maleństwo. Nie chcę by się bał, by cierpiał. Ale żyje i walczy i to jest najważniejsze. Czasem coś napiszę, ale wybaczcie, na razie znikam. To zbyt ciężkie doświadczenie. Nie jestem w stanie cieszyć się z Wami waszymi zdjęciami 3d, wieściami z frontu kiedy ja mam już obraz na żywo. Jestem pod opieką psychologa. Dziś wychodzę do domu, do rodziny. Nie odpowiem więc na Wasze komentarze ale Wiem, że jesteście ze mną i trzymacie kciuki za co dziękuję :** I ja trzymam kciuki by każda z Was po urodzeniu mogła przytulić swoje najukochańsze maleństwo. Trzymajcie się!
 
Maybebeby Będę trzymała bardzo mocno i pomodlę się, za Naszego Pierwszego Wrześniówka!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymaj się dzielnie Malutki!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
maybebaby zatkało mmnie , nie wiem co mam ci napisać, jedyne co mogę zrobić , to modlić się za Twoje maleństwo. Mam nadzieję , że wszystko się ułoży. Zacskam kciuki i życzę zdrowia dla was obu. Dobrze , że jesteś pod opieką psychologa. Zawsze to jakaś dłoń wsparcia. Wierzę całym sercem że będzie dobrze i modlę się za Was mocno.
 
Maybybaby jestem z Toba całym sercem. Kciuki zacisniete za Twoje Maleństwo. Musisz wierzyć,że będzie dobrze i tak właśnie musi być. Daj czasem znać jak Twój Synek i Ty się macie.
 
Kochane, dzięki za wszystkie kciukasy! Walczyliśmy dzielnie. Niestety od wczoraj, od 16.11 stałam się mamą czerwcową. Mój synek, urodził się z wagą 890g. Ma zdrowy, choć nie w pełni dojrzały organizm. Walczy w inkubatorku na oddziale intensywnej terapii neonatologii. Jest mi bardzo ciężko. Nie ze względu na mnie ale ze względu na moje maleństwo. Nie chcę by się bał, by cierpiał. Ale żyje i walczy i to jest najważniejsze. Czasem coś napiszę, ale wybaczcie, na razie znikam. To zbyt ciężkie doświadczenie. Nie jestem w stanie cieszyć się z Wami waszymi zdjęciami 3d, wieściami z frontu kiedy ja mam już obraz na żywo. Jestem pod opieką psychologa. Dziś wychodzę do domu, do rodziny. Nie odpowiem więc na Wasze komentarze ale Wiem, że jesteście ze mną i trzymacie kciuki za co dziękuję :** I ja trzymam kciuki by każda z Was po urodzeniu mogła przytulić swoje najukochańsze maleństwo. Trzymajcie się!

no to jestem w szoku,
ale baaaaaardzo mocno trzymam kciuki na "Naszego" maluszka :-)
 
storkrotka &&& za szpital
doti czemu ona w szpitalu jest??
nagaplama sliczna focia &&& za poprawe samopoczucia
maybebaby szok, bede sie modlic o Was, bedzie dobrze, musi, dawajprosze znac od czasu do czasu co u Was, bo ja to strasznie przezywam

jak tam po dzisiejszych wizytach?? &&& za najblizsze
 
reklama
Kochane, dzięki za wszystkie kciukasy! Walczyliśmy dzielnie. Niestety od wczoraj, od 16.11 stałam się mamą czerwcową. Mój synek, urodził się z wagą 890g. Ma zdrowy, choć nie w pełni dojrzały organizm. Walczy w inkubatorku na oddziale intensywnej terapii neonatologii. Jest mi bardzo ciężko. Nie ze względu na mnie ale ze względu na moje maleństwo. Nie chcę by się bał, by cierpiał. Ale żyje i walczy i to jest najważniejsze. Czasem coś napiszę, ale wybaczcie, na razie znikam. To zbyt ciężkie doświadczenie. Nie jestem w stanie cieszyć się z Wami waszymi zdjęciami 3d, wieściami z frontu kiedy ja mam już obraz na żywo. Jestem pod opieką psychologa. Dziś wychodzę do domu, do rodziny. Nie odpowiem więc na Wasze komentarze ale Wiem, że jesteście ze mną i trzymacie kciuki za co dziękuję :** I ja trzymam kciuki by każda z Was po urodzeniu mogła przytulić swoje najukochańsze maleństwo. Trzymajcie się!
o Matko:((((aż mi łzy napłynęły do oczów!!Boże kochany miej ta kruszynke w opiece dbaj o to aby nabierała codziennie sił!!!Kochana trzymkaj sie dzielnie tulę mocko :***i synusia kochanego niech zdrowo się rozwija i zaskakuje rodziców swoją siłą:***
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry