reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniówki u lekarza.

Kochane, dzięki za wszystkie kciukasy! Walczyliśmy dzielnie. Niestety od wczoraj, od 16.11 stałam się mamą czerwcową. Mój synek, urodził się z wagą 890g. Ma zdrowy, choć nie w pełni dojrzały organizm. Walczy w inkubatorku na oddziale intensywnej terapii neonatologii. Jest mi bardzo ciężko. Nie ze względu na mnie ale ze względu na moje maleństwo. Nie chcę by się bał, by cierpiał. Ale żyje i walczy i to jest najważniejsze. Czasem coś napiszę, ale wybaczcie, na razie znikam. To zbyt ciężkie doświadczenie. Nie jestem w stanie cieszyć się z Wami waszymi zdjęciami 3d, wieściami z frontu kiedy ja mam już obraz na żywo. Jestem pod opieką psychologa. Dziś wychodzę do domu, do rodziny. Nie odpowiem więc na Wasze komentarze ale Wiem, że jesteście ze mną i trzymacie kciuki za co dziękuję :** I ja trzymam kciuki by każda z Was po urodzeniu mogła przytulić swoje najukochańsze maleństwo. Trzymajcie się!


Trzymaj sie kochana myslami jestem z toba bede sie modlic o zdowko twojego syneczka ......bedzie dobrze zobaczysz choc trudny czas przed wami.......
 
reklama
Nasza kochana maybebaby jestesmy z wami. oboje jestescie pod doskonala opieka, najwazniejsze, ze synek jest zdrowy. Odezwij sie od czasu do czasu, daj znac jak sobie radzicie. Nie martw sie z tym przytulaniem, jeszcze troche i bedziesz mogla to zrobic. Musisz tylko byc silna, nie tyle dla siebie ale dla twojego malenstwa. Modle sie za was. zobaczysz, ze bedzie dobrze
 
maybebaby trzymam kciuki za Twoją kruszynkę!&&&&


Byłam dziś na dodatkowym usg i mojej córuni w trakcie tygodnia urósł i odpadł siureczek;) jednak jest dziewczynka z czego bardzo się cieszę:-) zdrowa i ruchliwa, waży już ponad kilo:) 1068 gramów:)
 
maybebaby ja tez jestem w szoku, ale wierzę że wszystko będzie dobrze. Trzymaj się dzielnie, Synek na pewno bardzo potrzebuje teraz tego, żebyś cały czas walczyła o Niego
 
reklama
Maybebaby dużo siły dla Was. Jestem w szoku, że nawet nie wiem co napisać.

Ja dziś byłam na wizycie u gina i wygląda na to, ze wszystko jest ok. 22-go mam mieć usg i może się w końcu dowiem czy będzie braciszek czy siostrzyczka dla Dominika.
 
Do góry