reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
:-) cos tu cisza...kobitki...a ja dalej apetyt taki że mogłabym konia zjesc hahahaha:-D

Ooo ;-)
A u mnie jakos tak apetytu Bóg wie jakiego nie ma :confused:
Taki tam normalny... sniadanie, kawka, obiad, przekąska, kolacja... :tak:
Jakby nie wystający brzuch to bym pomyślała że w ciąży nie jestem hehehe :cool2:
 
Ewiczek witam po nieobecnosci :) super że trafiłas na nasz watek :-)

a ja dzis fajny dzionek miałam-popracowałam zrobiłam co trzeba -wiec spokój sumienia :-)

askkle ja czekam aż apetyt mi minie-ponoc to są etapy... hihi jeszcze jutro sobie pofolguje w babskim gronie i mam nadzieje, że skończy sie apetycior hihi:-D
 
Szczesliwa... wiesz... w koncu kiedy jak kiedy,ale teraz to sobie mozemy pozwolic na duzy apetyt bez wyrzutow sumienia :) Pozniej juz nie bedzie tak fajnie hehe :)
 
Nas to pewnie teraz dotyczyc nie bedzie...ale kiedys...przy kolejnej ciazy sie przyda...
Nie wiem czy slyszalyscie (bo ja sie dowiedzialam pare dni temu), ze:

"od 1 listopada 2009 r., jednorazowa zapomoga (becikowe) bedzie przysługiwała, jezeli matka dziecka potwierdzi zawiadczeniem lekarskim, ze pozostawała pod opieka medyczna nie pózniej niz od 10 tygodnia ciazy do porodu."
 
Nas to pewnie teraz dotyczyc nie bedzie...ale kiedys...przy kolejnej ciazy sie przyda...
Nie wiem czy slyszalyscie (bo ja sie dowiedzialam pare dni temu), ze:

"od 1 listopada 2009 r., jednorazowa zapomoga (becikowe) bedzie przysługiwała, jezeli matka dziecka potwierdzi zawiadczeniem lekarskim, ze pozostawała pod opieka medyczna nie pózniej niz od 10 tygodnia ciazy do porodu."
Ta cholerna polityka pro rodzinna:crazy::crazy::crazy:
 
reklama
hehz.. no coz.. polityka prorodzinna jak najbardziej grrrr

A u mnie Asia chora.. jeszcze nie wiadomo na co...ale wczoraj bylismy na pogotowiu z drgawkami. poki co ejstesmy w domu, jutro bedzie pediatra u nas...wiec sie dowiem czy cos sie wykluło, czy to tylko katar grr...
 
Do góry