reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

Hej

My tam byliśmy :-) nie przestrasz sie jak Ci powiedzą że zarejestrują Cię w marcu :-)

Jedź - i pamietaj by mówić że dziecko jest niemowlakiem - wtedy przyjmują jak przyjdziesz :-)


Pozdrawiam
 
reklama
witam w tęczy przerwa do 4 stycznia, ale udało mi się znaleść okuliste i niestey kanalik, ale jeszcze chcemy wpaść do tęczy
 
witam!! telefon do tęczy aktualny, rzeczywiście ciężko się dostać ale jak się powie że pilne i z maleństwem to powinni przyspieszyć... świetna przychodnia-mam do niej ok. 50km ale dojeżdżam z mały m bo warto... pozdrawiam wszystkie dziewczyny!!:-)
 
cześć dziewczyny!! u mnie poszukiwania wózka stanęły...święta i po dzień dzisiejszy spędzam smarkając i prychając, nic wziąć nie mogę więc tylko miodzik, cytrynka, actimelki i maść z kamforą- no i pod nosek majerankowa dla niemowląt... koszmar, nochal mam obtarty masakrycznie, opryszczkę na ustach i zapowiada się kolejna pod nosem bo już mnie swędzi.... zmęczona jestem tym cholernym przeziębieniem, tym bardziej że mam zakaz kąpieli więc nawet nie mogę wziąć takiej inhalującej, wypacającej kąpieli... wam dużo zdróweczka życzę i pozdrawiam serdecznie!!:-):-):-)
 
Cześć dziewczyny, my z M staramy się o dzidzi od września i na razie nic:-(
Jaki jest lekarz Herbich (nie wiem czy dobrze napisałam nazwisko) z Zielonej G?
 
:-)Witaj niunia! on był lekarzem prowadzącym siostry mojej szwagierki. Ogólnie ma bardzo dobrą opinię. Jest dobrym specjalistą a jego pessary polecają lekarze z żagańskiego i żarskiego szpitala. Ja sama, teraz w 35 t.c. miałam kłopot z szyjką macicy bo strasznie szybko mi się skracała a odkąd założyli mi pessar ( w 21 tygodniu) wszystko wróciło do normy.Znam dwie osoby, które regularnie do niego chodziły i bardzo sobie chwalą. Mówią, że jest kompetentny i zależy mu na pacjentach.:happy2:
 
reklama
cześć dziewczyny- witam wszystkie.... rzadko się odzywam ale nie bardzo mam jak- powinnam leżeć ale teoria z praktyką się jakoś omijają wielkim łukiem. jestem właśnie w trakcie przeprowadzki, neta na szczęście już na nowym podłączyli, teraz trzeba się rozlokować, rozpakować i przygotować na narodziny małego Maksa... poza tym jakby nie bylo- jest jeszcze mój kochany pierwszoklasista- potrzebuje teraz dużo uwagi... wczoraj byłam u lekarza i zapowiedział, że jeszcze 4tyg i ściągamy szew- mały będzie już w razie czego bezpieczny, ale te 4 tyg muszę wytrzymać, dziś zaczął się 34 tydzień..
w tygodniu udało mi się podskoczyć do ono i bobasa. z wózkami klapa, ale na to jeszcze czas- najwyżej po porodzie kupię i tyle a mam nadzieje, że wcześniej zdążę jeszcze coś wyszukać atrakcyjnego.chciałabym się chociażby zdecydować, żeby wiedzieć czy kupować oddzielnie fotelik czy wybiorę coś z wózkiem.no ale...
bobas mnie zawiódł totalni(pierwszemu dziecku robiłam tu zakupy i byłam zadowolona), rzeczywiście wybór niezły, ale sprzedawcy... pan od wózków, ma swój typ i koniecznie chce go sprzedać, odradzając wszystko inne, zwł. jak droższe, że bez sensu, do bani i wogóle a ja uważam że to moja sprawa- jak chcę zaszaleć to zaszaleje- tylko w innym sklepie... pani od łóżeczek- jak katarynka- też ma swoje typy i jak ja chcę transparentny, bielony drewex to nie ma i koniec- żadnej gadki że można zamówić itd... więc w nosie ich mamm, mi akurat ten kolor pasuje i kombinować mi się nie chce... w ono- przeciwieństwo- jasno, czysto, panie z uśmiechem ale nie narzucają się.... jak synkowi zachciało się siusiu- no problem- pani zaprowadzi bo ciężko trafić... wszystko da się zamówić jeśli nie ma i jutro mąż jedzie po łóżeczko- dało radę i do tego jeszcze wyjątkowo tanie. dzięki zatem za ten namiar na ono- polecam z czystym sumieniem. pozdrawiam i idę chwilkę poleżakowac chociaż zanim syn wróci od babci a mąż z zakupów.... pa!!;-):-)
 
Do góry