reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

Witam wszystkie dziewczyny bardzo serdecznie.
Obecnie mieszkam w Zielonej Górze i bardzo pragnę mieć dziecko. Na forum trafiłam całkiem przypadkowo. Mam do Was pytanie co sadzicie o Pani doktor Loroch?? Byłam u niej na wizycie, jest bardzo miła i delikatna. Chcemy mieć dziecko i zależy nam na fachowej opiece. Bardzo proszę o opinię.
 
reklama
z tego co wiem od kolezanki przyjmuje ona tylko 2 razy w tyg prywatnie-panstwowo cięzko sie dopchac robi dużo badań w ciąży nic wiecej mi nie wiadomo
 
Alexia.. a macie problem z zajsciem w ciąze?? jesli tak to bardziej polecam doktora Labera. Niestety przyjmuje tylko prywatnie ale naprawde duzo pomaga

sorry jeśli coś mylę, ale czy Labera nie wyrzucili ostatnio ze szpitala? - tak mi się coś o uszy obiło, ale nie wiem czy to prawda...
 
Z Zielonej go wyrzucili?? hm.. a to aj nic na ten temat nie wiem... Wiem jednak ze to bardzo dobry lekarz...wielu moim znajomym pomogł zajsc w ciaze... i bardzo dobrze ciaze prowadzi...

Wiem ze odszedl z nowej soli ze szpitala i od cyba stycznia albo marca pracowal w zielonej górze...

hehs... co to sie porobiło...
 
napiszę tylko tyle że to plota że wywalili Labera ze szpitala. Owszem nie pracuje w ZG. Mam jeszcze parę wiadomości ale na forum nie mogę tego pisać.
 
reklama
No ja nie znam Labera osobiscie ale duzo o nim dobrego slyszalam, wiec az dziw by byl,gdyby szpital pozbył sie tak popularnego lekarza :) Jak szpital ma lekarza popularnego wsrod pacjentek to wtedy wiecej kobiet chce rodzic w tym szpitalu, a za tym idzie kasa dla szpitala :)
 
Do góry