reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
Hej :)

Widzę, że zakupowe szaleństwo skarpetek z Biedronki hehe, ja nie byłam, Wiktoria ma więcej skarpetek ode mnie - haha, cała jedna szuflada w komodzie, to skarpetki :) w lumpeksach zawsze Jej kupuję jak trafię, bo są śliczne, dobrych firm, no i trwałe, a to ważne :)

Dzisiaj mam wolne, w domku siedzę, mała z babcią na spacerku, już dwie godziny :)

a, zasmarkana jestem i to nieźle ...
 
ja kupilam skarpetki i jestem zawiedziona bo an asie są maławe.. myslalam, ze da sie je naciagnac po praniu, ale po praniu to one sie jeszcze zbiegły... zła jestem jak osa.. chcioalam zaoszczedzic a straciłam.. :( mam 8 par za malych skarpetek :(
 
J. usypia Nadię, więc nareszcie mam chwilkę - uff!

Śliwki przerobiłam na chutney, a resztę zapasów ze wsi pomału zjadamy - wiem, egoistka jestem :-D:-D:-D

Mi ten tydzień mija błyskawicznie, nawet w domu nie mam kiedy posprzątać - już ledwo można przejść, odkurzacz od kilku dni leży rozłożony:zawstydzona/y:
W poniedziałek wróciliśmy dopiero od Rodziców, we wtorek ortopeda, dziś byłam odwiedzić starszą ciocię, jutro szczepienie, a w piątek rano znów do Rodziców na weekend jedziemy z Małą.

Co do karmienia, to Nadia na razie na cycu jeszcze. Od kilku tygodni podaję jej co kilka dni jakieś warzywko czy ryż, ale raczej jako ciekawostkę niż posiłek. Próbuje chętnie ale je niewiele - zawsze żąda jeszcze cycolka:-D
Ale wpatruje się uważnie w nas jak jemy i usiłuje wyrwać coś dla siebie, gdy się jej to nie udaje okropnie się złości. :tak:
Ale
 
Nimrodel ja tez mialam miec jutro sczepienie, ale przelozylam na za tydzien.. bo w sobote moja siostra ma urodziny a Asia moja gorączkuje po szczepieniach :)

Bylam dzis w zusie i w urzedzie pracy sie zarejestrowalam... i teraz jestem kobiałka bezrobotna ehhe :) i czekam na nieszczesny zasiłek..:)
 
No to jesteśmy po lekarzach :
Nadiuszek waży 8kg - 75centyl, i mierzy 71cm - 97centyl i to wszystko z mleka mamy!:-D

Mysiak,
też myślę o zrezygnowaniu z wychowawczego (mam bezpłatny) i pójściu na "bezrobotne". wtedy miałabym choć zasiłek...
Istnieje jednak ryzyko, że zaraz zaproponują mi pracę i co wtedy?:baffled:
Przecież do pracy nie pójdę, bo babcie daleko, a z obcą osobą Małej nie zostawię. :-( Dopiero na wiosnę planuję podjąć pracę.
Orientujesz się może jak wygląda sytuacja z bezrobociem w ZG?:sorry2:
 
Nimrodel.. jak ci zaproponuja prace to idziesz na rozmowe.. bez makijarzu, z brudnymi wlosami i z dzieckiem pod pachą... do tego zawsze mozesz udawac fajtułape eheh i myslę, ze nikt ci pracy nie da ... :tak:
JA tak planuje kiedy miz czyms wyjadą...
 
reklama
Do góry