reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
Mysza...wstyd przyznać, ale wyspałam się jak nigdy :) miałam całe łóżko dla siebie :) hehehe Asia pospala całą noc :)

Wczoraj korzystajac z tego, ze asiulka byłą grzeczna zrobilam porzadewk z jej ciuszkami :) te co podostawałam, poprzebierałam... i te "najgorsze" spakowałam w reklamówke i aut poszły a reszta posegregowana rozmiarami (bo mam nawet rzeczy takie na 1,5-2 latka:-))

Wiem co mam, wiem czego mi jeszcze potrzeba na zime :) wiec bede brykac i buszowac po ciuchlandach... bo czasem tam lepszej jakosci ciuchy niz w sklepacha do tego taniej :p

Dzisiaj robie przeglad mojej szafki :) to czego nie nosze (bo np jeszcze sie nie mieszcze) to zapakuje w torby i w razie przeprowadzki bedzie mniej pakowania:p

Fajny ten weekendzik :)

A wieczorem czeka mnie walka z warzywami i owocami ktorych mi R nawiezie :-)
 
A tu macie moją pyzę.. :)

06335a4c2cd6a3e3med.jpg


d43396da2f1bf669.jpg


26932edbcc1a68c6.jpg


Ja zupke ugotowałam, szarlotke upieklam mniam mniam.. pychota :)
 
A my wróciliśmy ze wsi obłowieni : torba jabłek, torba śliwek, torba winogronu, trochę pomidorów, pęk buraczków na botwinkę, słoiki z kiszonymi ogórkami i wielka torba Babcinych drożdżówek - mniam :-D
 
reklama
Do góry