reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
To super, też mam synusia, choć przyznam, ze niespieszyło mu sie na świat. Urodził się dwa tygodnie po terminie i to jeszcze musieli mi przebić pęcherz by w ogóle coś ruszyło. Ciężko trochę było bo urodził się 4420 i 56, ale kocham go bardzo i cieszę się, ze jest.:-)
 
no slyszalam ze chlopaki lubia sie rodzic po czasie albo duzo przed,
ja urodzilam dziewczynke 4 dni przed terminem i cala ciaze bylam na zwolnieniu i poczatkowo na duphastonie, bo pierwszego dzidziusia poronilam,
a jezdzilam do dr Rzepki i rodzilam w Sulechowie

anmall- mieszkasz chyba dosc blisko mnie bo ja na os. przyjazni, na wyszynskiego latamy do tesciow
 
Anmall,witamy w naszych skromnych progach! :-) :-p :-)

Kinka,a ja Coreczke urodzilam w dzien terminu. :-D :tak: :tak: :tak: :-D

Lilus,masz cudowne coreczki!!! Wspaniale,ahhhh!!! :-) :-) :-) Czekam niecierpliwie na dzisiejsze zdjatka Hanusi! :-) Kurcze,juz zapomnialam,ze Moja Zuzia tez kiedys byla taka malusia... :sorry2: :-D
A czemu na tej jednej fotce jest tak malo Ciebie? :dry: Popraw sie,ale to juz!!! :wściekła/y: :-) :tak: :tak: :tak:
 
Kinka - moze kiedyś wpadniemy na siebie :) Chciałam się stąd wyprowadzić, ale jak się dowiedziałam o ciąży to wolę poczekać.
 
obiecana fotka Hani z wczoraj :-)



Agutka no ja ostatnio jestem fotografem i to dlatego mnie nie ma na fotach
pozatym jestem niefotogeniczna i unikam aparatu jak ognia :sorry2:

Mysza podoba mi sie twoje nastawienie do porodu i wogole :-)
ja tez sie nie balam porodu,jakos nie przerazalo mnie nie znane :-) wprost przeciwnie bylam ciekawa jak to jest hihiii
a z Hania juz wiedzialam o co chodzi i jakos tez sie nie balam ;-)

oki zajrze pozniej do was
;-)
 
reklama
Lilka- malutka przeslodka :-)

agutka - ale ci wyszlo z tym terminem,
jak ci pasuje to w przyszlym tygodniu mozemy isc do tej sali zabaw,
mam nadzieje ze moje na razie zdrowe dziecie sie nie rozchoruje :tak:
 
Do góry