reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
Hej:-) Obudziło się nasze formu ZG :-D a myślałam że jeszcze kogoś dorwę kto ma termin na luty :-D a tu nic:-D

Lilka - śliczna mała i ten śnieg:-D ja chcę śnieg:-D jak już urodzę ale jednak ja chcę śnieg:-D

anmall - witaj:-) z której częsci Zielonej jesteś:-D i ogólnie co porabiasz - hihi będe szybsza z pytaniami od Agutki:p
 
Mysza- to ty juz za chwile rodzisz, wlasnie sie przyjrzalam, jak nastawienia?
jesli sie nie myle to twoj pierwszy dzidzius? -a jak sie myle to mnie popraw:-)
gdzie bedziesz rodzic?
 
Mieszkam w zachodniej cześci miasta. Poza tym pracuje, pracuję i jeszcze raz pracuję. W domu sporo rzeczy sobie teraz odpuściłam - obowiązki przejął mąż. Lekarz kazał mi dużo odpoczywać, wiec to robię. Wcześniej poroniłam. Teraz od poczatku dostałam luteinę. Bardzo bym chciała by tym razem sie udało. Mój syn już od dawna dopomina się braciszka, choć ja wolałabym córkę - najważniejsze jednak by z ciążą było wszystko ok.
 
Hej

Nastawienie pozytywne:-) prześpię poród:-D

Ja jestem na zwolnieniu od listopada - miałam pewne problemy i tez dostałam luteinkę i nakaz leżenia - wcześniej trochę sie zapomniałam że jestem w ciąży i nie zauwazyłam że w 25 tygodniu miałam już skurcze:-)

a teraz się zastanawiam gdzie jest zachodnia strona miasta:-D

anmall - trzymam kciuki żeby wszystko było oki :-) i masz się nie denerwować:-D bo choć to twoje drugie dziecko to wiem że my czasem o tym zapominamy:-D
 
Zachodnia część to okolice ulicy Wyszyńskiego. Jestem spokojna jak baranek;-) Chociaż siedzę teraz w pracy nie miałabym nic przeciwko podusi, by troszkę pospać, ale za godzinkę będę w domku wiec jakoś to wytrzymam. :happy2:
 
Ja w sumie nie potrafiłam miejsca znaleźć:-D i pod koniec brzuszek mi się nie mieścił pod biurkiem:-D Ale na początku to też BB cały czas sprawdzałam :-)

Do jakiego lekarza chodzisz??:-)
 
reklama
Do góry