reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

hihi :-D Dzięki Lilka - póki co fajnie jest:-D
Fajne dziewczynki :-D gratuluje Hani :-D


A podoba mi się to że mamy własne podforum :-D

I przypomnijcie mi jacy pediatrzy - są dobrzy w Zielonej :-D bo chyba muszę się zacząć tym interesować:-)
 
reklama
Mój syn należy do przychodni na zaciszu do dr Biegalskiej-Urbaniak. Jestem z niej zadowolna, a ponadto nie ma tam takiego tłumu jak w aldemedzie.
 
witam i ja

bedzie mnie CHYBA malo w najblizszym czasie
powdo?
zobaczcie trzeci suwaczek :sorry2:
mam dzis takiego nerwa ze szok
niby nic bo tesciowa spoko ale nigdy z nia nie mieszkalam i nie wiem jak to bedzie :sorry2: a bedzie 3 tygodnie


dziekuje kochane za komplementy dla coreczek:-)

buziaki i bede starala sie wlatywac czesto,ale nie wiem jak to bedzie z siedzeniem przy kompie w obecnosci tesciowej :sorry2:
 
Witam wszystkie Mamy obecne i przyszłe.

Ja właśnie oczekuję na pojawienie się mojego dzieciątka, co ma nastąpić już niebawem, bo na początku marca - w sam raz na spacerki.
Mieszkam na os. Piastowskim, więc będzie gdzie wędrować z wózeczkiem, do lasu lub parku rzut kamieniem. Przydało by się tylko jakieś miłe towarzystwo;-)
 
Lilka,gadasz glupoty z ta niefotogenicznoscia! (HuH,prawie sobie palce polamalam przy pisaniu tego slowa :sorry2: :-p) Czekam na Twoja fotke z tymi slicznymi ksiezniczkami,ktore masz w domku!!! :-) Hania,jak urosla od ostatniej fotki! :-) I takie juz madrusie oczka ma! :-) :tak: Szkoda,ze nie mieszkacie W PL,bo bym sie z checia z Wami spotkala. :-( :tak:
A jak przeczytalam o 3cim suwaczku,to wiesz,o czym pomyslalam? :zawstydzona/y: Ze jestes w ciazy,hahahahaha! :-D :-D :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :-p Powodzenia z tesciowka! ;-)


Nimrodel,witajcie! ;-) Super,ze nasze grono sie powieksza. :-) Zagladaj do Nas czesciej. :tak: :-)

Mysza,jak tam z imieniem chlopaczka Waszego? ;-) Doszliscie do porozumienia? :-p :sorry2:

Kinka,z mila checia,ale nie wiem,jak sie bede czula w najblizszym czasie,bo od poniedzialku walcze z chorobskiem. :wściekła/y: Dopadlo mnie jakies paskudztwo i walcze z tym ile wlezie. :baffled: A najsmutniejsze w tym wszystkim jest to,iz nie moge sie zbytnio widywac z Moja Zuzia,zeby Jej nie zarazic. :-(
Musimy sie wymienic nr komorkowymi - wtedy latwiej bedzie Nam sie zgadac,co do sali zabaw. :-) :tak:
 
reklama
Do góry