reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
Wesolutka,a przestan! :-p Nic sie nie wydarzylo nowego,hehe. :-)
Ciesze sie,ze w koncu do Nas zajrzalas! :tak: No i musimy sie wreszcie spotkac,zebym mogla zobaczyc,jak Ci Adas urosl. :-) Bo Ty Zuzie widzialas ostatnio,wiec to nie fair! :wściekła/y: :-p
Wiem tylko tyle,ze Adas ma juz ponad 80cm wzrostu - podslyszane. :-p :-D A gdzie,to zgadnij. ;-) :-D
 
MamoFilipa,a z jakiej czesci ZG w ogole jestes? :-)
No i napisz cos wiecej o sobie,koniecznie! ;-)
O i jeszcze z checia zobaczylabym Twoja buziule. :-)

witajcie!!!!
Jestem z centralnej części Zielonej Góry. To moja pierwsza ciąża, a "mamaFilipa" wzięła sie stad, że najpierw miał być chłopczyk ( Filip), ale lekarz jednak zmienił zdanie :tak:Dla pewności jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność.
Jestem już na zwolnieniu lekarskim i z utęsknieniem czekam na moją córeczkę. Nie wiem co mam jeszcze o sonie napisać......może pytajcie co chciałybyście wiedzieć ;-)Pozdrawiam wszystkie zielonogórzanki :)
 
Hihihi a ja myślałam że to drugie dziecko - to Lidia :-D a kiedy zmieniła się płeć dziecka? :-)
Płeć lekarz zmienił ok 28 tygodnia ciąży :):tak:Najpierw mówił że na 70% chłopczyk:-D
z resztą pierwsze imię było właśnie wybrane dla dziewczynki, a co do chłopca to było dużo kontrowersji :) i po dłuuuuuuuugich wyborach został Filip. szczerze mówiąc to nie do końca wierzę lekarzom i o płci przekonam się po porodzie :-)
 
reklama
MamoFilipa,koniecznie wstaw swoja fotke,zebysmy wiedzialy z kim mamy do czynienia. :ninja2: :-) :tak:
Witaj, pomimo szczerych chęci nie udało mi się wkleić zdjęcia.....wszystkie mają za duży rozmiar. oczywiście próbowałam zmniejszać je ale bez efektów:-(....może wiecie co powinnam zrobić ???:confused: nie jestem dobra w "tych" sprawach:zawstydzona/y: więc może męża wieczorem poproszę bądźcie cierpliwe :rofl:
 
Do góry