reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
Dzieki za rady :)
Ale muszę Wam donieść ze Pitoruś już skończył antybiotyk, po jutrze badanie i wtedy zoabczymy jakie będą wyniki, bo tak to pIotruś jak zwykle pogodny i wesoły i nic się nie stwerdzi :) A pupcią już dawno sie wyleczyła, pomogła maśc pięciornikowa Ziaja, po prostu jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, wystarczył dosłownie jeden dzień aby prawie wszystko poznikało :) polecam :) (można kupić w sklepie herbapolu)

Mysza - my mamy taki fotelik i niedługo Piotruś już przesanie w nim śmigać, ale jeszcze nie zdecydowaliśmy czy będziemy sprzedawać, musimy się zastanowić, ale dam Ci znać :) (fotelik jest firmy bebe confort)
 
Agutka przepraszam że tak późno. DUŻO ZDRÓWKA, SZCZĘŚCIA, SAMEGO SŁONECZKA W TWOIM SERDUSZKU, SPEŁNIENIA MARZEŃ, POCIECHY Z CÓRECZKI:-)
Życzę Ci... gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Ciebie zrobi, nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela, zielonych świateł na Twojej drodze do pracy albo sklepu, najszybszej kolejki w sklepie, ulubionej piosenki w radio. Życzę Ci dnia pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadzą Ci radosne poczucie, że życie uśmiecha się do Ciebie, obejmuje Cię i przygarnia, ponieważ jesteś kimś specjalnym.

STO LAT!!! STO LAT!!!
 
Mysza już wczoraj mi przypomniała, i dzisiaj rano miałam napisać i jakoś mi z głowy wyleciało:-(.
Czekam na jakieś fotki twojego brzuszka, pochwal się wreszcie proszę:-)
 
WerEla,slicznie,ale to slicznie dziekuje za cudne zyczonka! :-D Strasznie mnie zaskoczylas! :tak:

Mysza,ja juz swoj sprzedalam,ale przejdz sie jeszcze na ul.Dolna (naprzeciwko Medyka) i do Bobasa,bo w tych obydwoch miejscach sa komisy. :-)
 
Ja pierdziu,jaki sliczny i zgrabniusi,ojoooj! :-) :-) :-)
Obstawiam,ze bedzie dziewczynka! :tak: :-)
To juz w ogole 27 tydzien? :szok: :szok: :szok: O w morde,ale czas zasuwa! :szok:
Ja to w 27 tygodniu to juz bylam wielka wielka,haha. :-p :-D
 
reklama
Hej

Spoko ja też jestem odrobinę większa - ale czytałam ze teraz mam tyle hormonów - że żaden dodatkowy kilogram mi nie straszny :-D :-D

Na razie leżę w domku bo wyszło że malej vel małemu sie trochę spieszy do taty :-)
 
Do góry