reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
hej no i wróciliśmy, troszkę się u nas działo, troszkę w rozjazdach, wpierw wesele znajomych w Wiśle, później Poznań, no ale znów na starych śmieciach i wszystko wraca do normy, no prawie bo skąd ten śńieg za onem :-)

Niestety Piotruś złapał jakąś infekcję, co wykazało badanie moczu i aktualnie się leczymy, niestety antybiotyk, a ogólnie to mały czuje się ok. Nic mu nie dokucza, bo ta infekcja to jakaś utajniona :) Troszkę mamy tylko problem bo nagle niewiadomo skąd i dlaczego zrobiło nam się bubu na pupci, jakies odparzenia czy też pieluszkowe zapalenie, może polecicie coś na tą dolegliwość, bo sudocrem coś słabo sobie radzi niestety:-(

Agutka, wtedy co nas widziałaś, to szłyśmy właśnie z masaży ze szpitala... a jak to się stało ze ja Was nie widziałam hmm...

Mysza, ale masz już słodki brzucholek :)

A może tak byśmy się w końcu spotkały, chyba że było spotkanko a ja przegapiłam:confused:
 
MamoFilipa,no i gdzie ta fota? :confused: :-p

Mysza,grubasku,hihihi! Ale bomba brzusio juz masz!!! Kiedy usg? :-p Matko,jakas niecierpliwa jestem. :-D :-p

Pluszaczku,nie bylo spotkanka,bo dziewczyny nie pala sie,zeby tu pisac,a co dopiero mowic o jakims widzeniu sie. :-p :baffled:
A mnie i Zuzi nie zauwazylas,bo bylas maxymalnie zajeta plotkami,hahaha. :-p
Co do pupki,to ja Zuzi smaruje ja Linomagiem,ale mascia. Jest tlusta i zapobiega odparzeniom. ;-)
A jesli juz takowe sie pojawi,to uzywamy Alantan albo Tormentiol (te drugie jest o nieeeeebo skuteczniejsze - dziala juz po 1szym uzyciu :-D). ;-) Zdrowcia dla Piotrusia! :-)
 
hej
AgutkaZG - śliczny licznik:-D a wg czego sobie wykryłaś że masz nadmiar 7 kilo:-D

Ale zgadzam się cisza u nas :-)

Ja sama nie wiem co pisać - bo już mi się nudzi - a brzuszek coraz większy...:-D

Pluszaczek - to do jakiego pediatry chodzisz??:-)
 
Pluszaczku,nooo! W koncu Nas dostrzeglas,haha! :-p :-)

Myszolku,po ciazy zostalo mi jeszcze 7kg,chociaz,kazdy mowi,ze wygladam tak,jak przed ciaza. :sorry2: :-p I sie zastanawiam,gdzie te kilogramy we mnie siedza,ale ich znalezc nie moge. ;-) No i stwierdzilam,ze musze sie ich pozbyc,hehe. :-D
 
Dziewczyny - czy którać może sprzedaje - fajny fotelik samochodowy - taki od 0 - 13 kg :-) zastanawiam się na kupnem nowego - bądź poszukiwaniami używanego :-D i zaczynam badać teren:-D
 
cześć dziewczynki :-D
długo mnie nie było, a więc tak ...
byliśmy sobie kilka dni nad morzem - pogoda była umiarkowana, pospacerowaliśmy sobie i powdychaliśmy jodu :-D
generalnie jestem zawalona projektami (w szkole) i zaległa praca mgr mnie ściga :-( więc siedzę przy kompie i ciągle coś dziobie :-( niby to 5 rok a tyle roboty - a tylko 2 dni nauki w tygodniu !!

więc ostatnio rzadko tu zaglądam ale ściskam Was serdecznie i całuje Was i dzieciaczki :-D
spotkanie można by w końcu urządzić :tak:
Mysza - ale masz fajowy brzuszek ;-):-D
Pluszaczku - dużo zdrówka dla Piotrusia :-D:-D

co do kilogramów to ja już nie mam żadnych w nadmiarze apropo ciąży co nie znaczy że nie chciałabym jeszcze kilku zrzucić, no i ten brzuchal ....
 
Witam wreszcie ja też:-)
Pluszaczku to całe szczęście że synkek dobrze się czuje, a antybiotyk szybko zadziała i będzie wszystko dobrze. A na pupcię spróbuj czegoś tłuściutkiego bo sudokrem jest bardzo suchy. Życzę zdrówka:tak:

Mysza pochwal się jakimś większym zdjęciem bo te w awatarku jest piękne ale malutkie, a bardzo bym chciała zobaczyć twój piękny brzuszek:tak: Ciekawa jestem kto tam mieszka, coś mi się wydaje że mała księżniczka:-D A termin masz na luty?? Moja Weroniśka jest z lutego;-) Pokaż brzuszek i będziemy obstawiać płeć twojego dzidziusia:-D:cool2: i przekonamy się później.

Weronika troszkę była przeziębiona i od wtorku siedziała ze mną w domciu. Dzisiaj już jest w przedszkolu bo tęskniła za dziećmi. Jeszcze troszkę kaszle, ale w przedszkolu to normalne. A ja durna przez tych kilka dni przyzwyczaiłam się że znowu jesteśmy razem i jak wracałam sama z przedszkola to miałam kluchę w gardle i płakać mi się chciało, czułam się bardzo samotnie bez mojego aniołka:-( Jetsm nienormalna. Kurcze mam nadzieję że szybko znajdę pracę bo mi na głowę siądzie od tego samotnego siedzenia w domu.
Barszczyk super że tak miło spędziliście czas, a nadmiaru nauki współczuję, z maluszkiem pewnie ciężko się skupić. Ja też się uczyłam jak Weronika miała 6 miesięcy zaczęłam naukę zaocznie w CKU i skończyłam w czerwcu. I stwierdziłam że nie ma sensu zapisaywać się do szkoły jak się jest z dzieckiem 24 h bo nie miałam nawet kiedy się uczyć. Mam nadzieję że tobie się wszystko fajnie uda:-)
Idę wypić kawkę bo mam smaka na gorącą pachnącą kawusię. Pozdrawiam!!!
 
reklama
Mysza z fotelikiem nie pomogę, my mieliśmy taki byle jaki kupiony w Tesco, bo mieliśmy brak kasy. Ale przejdź się do tego sklepiku w szpitalu "Laktat" bo tam ta dziwczyna ma też taki mały komis. Można kupić coś fajnego, firmowego i w dobrej cenie.
 
Do góry