reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

Cóż cicho coś tutaj, ładna pogoda i nikogo nie ma!!! Dziewczyny odezwijcie się!!!



li-282.png



li-293.png
 
reklama
przykre, ale chyba nie przetrwalo nasze regionalne forum...:-(

naawet agutka przestala sie odzywac...:-(
 
To ja się odezwę :-)
Też jestem z Zielonej - aktualnie jestem w 9 tygodniu ciąży :-)
Więc będę się podpytywać o wszystkie rzeczy związane z lekarzami i położnymi w Zielonej :-)
Bo za dużo informacji to nie ma :-) Pozdrawiam lubuszanki :-)
 
Mysza,łojojoj. :-p To drugi koniec Zielonej ode mnie,hehehe. ;-) :-D
A powiedz mi,Slonce,na kiedy masz termin? :-) Cieszysz sie z tej ciazy,co? :-D A jak sie czujesz? :-)
 
Jasne że się cieszę:-) czuje się cały czas zmęczona ale szcześliwa:-) podobała mi się twoje opowiadanie o porodzie.
A termin mam na 27 lutego;-)
 
hey dziewczyny
dawno mnie tu nie bylo ale chyba nasze forum powoli umiera,co????
:no::no::no:
Pozdrawiam
Mysza gratulacje ciazy oby wszystko bylo ok do konca :tak::tak::tak:
 
reklama
Mysza,ja w ciazy (na poczatku) tez bylam straaaaaaaaaasznie zmeczona i ciagle bym spala. :-p :blink: A pozniej,to mnie taka energia rozpierala,ze nie wiedzialam,co ze soba zrobic,hehehe. :-D :-D :-D

Ciesze sie,ze moj porod :cool2: Ci sie podobal. ;-)
 
Do góry