reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

A tak Moja Zuzia wystroila sie dzis na spacerek. :-D :tak: :-D

pict0003oq6.jpg


pict0006ry1.jpg


pict0020gq9.jpg


Kilka zblizen Mojej Wiosenkowej Zuzaneczki Stokroteczki. :-D :-D :-D

pict0008zg6.jpg


pict0007sd2.jpg


pict0013qp0.jpg


pict0019vo5.jpg


Tutaj wygrzebywala jedzonko,ktore Jej utkwilo pomiedzy zabkami. ;-) :-D

pict0017im4.jpg


A tak Moje Dzieciatko unosi brzusio (slabo widac na tym zdjatku,ale cos tam mozna ujrzec ;-) ) i zaczyna raczkowac ... do tylu! :-D :tak: :-D :-p

pict0034ma9.jpg
 
reklama
hej

ja na razie w ogóle czasu nie mam ,wciąż gdzies latam ,a jak siedzę w domu to na podwórku sie kręce ,Emila tez cały dziń na dworku :tak:
 
Hej

co tu tak cichutku ,nikt sie nie odzywa :no: :-( :-(

U nas wsio ok i musze pochwalic moje dziecko że przestaliśmy już używac pieluch ,w dzień już dawno nie sikała i spróbowałam w nocy ,bez wysadzania i udało się ,nocki suchutkie ,zaraz lżej jest :tak: :tak: :-) :-)

Gada jak najęta ,wszystko w zasadzie umie powtórzyc ,i teraz musimy sie pilnować troszke żeby jakiś głupot nie zaczeła od nas powtarzać ,ostatnio ni z tąd ni z owąd mówi do mnie "ja pitole " ja tak czasem sobie powiem i ona mi z takim tekstem ,śmiałam sie strasznie ,ale teraz się wstrzymuję:eek: :tak:

Niedługo jedziemy na komunię do mojej siostry ,jej synek a mój chrzesniak idze do komuni,jedziemy w góry do Jeleniej Góry ,może gdzieś sie przejedziemy do karpacza połazic jak czas będzie:tak:

Wesolutka co u was ,Lilka też nic nie piszesz ,Ewelincia i Agutka co u was
 
witajcie dziewczyny
ale mnie tu dawno nie było :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
wybaczcie
od dzis mam neta dopiero bo była ta burza z huraganem we wtorek i cała siec w moim bloku sie spaliła...u mnie dodatkowo w kompie i karta sieciowa :baffled:

wczoraj byłam u gina
dzidzius slicznie rosnie
słyszałam juz serduszko!!! :-D:-D niesamowite......prawie sie poplakałam ze usłyszałam moje malenstwo
lekarz był zdumiony ze tak super było słychac dzieciatko
wyniki mam poprostu extra :-)
ciaza jest poprostu....bajeczna
a z Milką to była szpitalna od poczatku do konca...
i mam nadzieje ze ta bedzie taka super od poczatku do konca :-)

odkad nie pracuje tez pozmieniało sie u mnie
z Milenka stałysmy sie sobie jeszcze blizsze niz kiedys
takie dwie przylepy normalnie :-D
pewnie tez dlatego ze tatusia nie ma i jestesmy same.....ale jeszcze 18 dni i tatus po nas przyjezdza :-)

a oto moja pannica :-)






 
Milenka z kazdym dniem mowi coraz wiecej

wczoraj nauczyła sie mowic 'buty' i teraz lubi buty co chwila przynosic i mowic buty buty :-D:-D
strasznie jest madra,czasami chce ja czyms przechytrzyc to zapomniec moge!!
od razu skubana wie ze ja w konia chce zrobic :-D

Agutka twoja panna tez neisamowicie duza :szok::szok::szok: i sliczna :tak:
jak ten czas leci.....

musze poczytac co u was bo normalnie nic nie wiem :baffled::no:
 
Agutka musze ci powiedziec ze patrze na twoja małą teraz i wypisz wymaluj to TY!!! :tak:
ojj cora urodą za mamusia idzie :-)
 
Hej Lilka ,fajnie ze choć ty się odezwałaś ,

Ale twoja córcia duża i jaka śliczna i mądre oczka ma :tak::tak::-D

Fajnie ze u Ciebie ok ,i że dzidzius ślicznie rosnie ,:tak:byle tak do końca :tak:

i wyjeżdżasz już ,a rodzić gdzie bedziesz tu czy tam ,?

A jak twoja mamusia zareagowała na wasz wyjazd ,pewnie się boi że sama zostanie?
 
Hej Lilka ,fajnie ze choć ty się odezwałaś ,

Ale twoja córcia duża i jaka śliczna i mądre oczka ma :tak::tak::-D

Fajnie ze u Ciebie ok ,i że dzidzius ślicznie rosnie ,:tak:byle tak do końca :tak:

i wyjeżdżasz już ,a rodzić gdzie bedziesz tu czy tam ,?

A jak twoja mamusia zareagowała na wasz wyjazd ,pewnie się boi że sama zostanie?

czesc Noelia :-)
dziekuje za komplementy dla Milci
no panna rosnie szybko,az momenatmi chciałabym by czas sie zatrzymał w miejscu...

7 czerwca wyjezdzamy do N. na stałe
tam tez bede rodzic
teraz mamy zamieszanie z papierkami i przeprowadzka,trzeba cos wynajac by klamoty przewiezc
troche z tym jest zachodu

moja mama wiem od sasiadki ze sie dowiedziala ze wyjezdzamy ale jak to komentuje to nie wiem bo zerwałysmy rok temu kontakt ze soba na jej wlasne zyczenie...
powiem szczerze choc moze brzmiec to dla kogos strasznie ze mnie ona nic juz nie obchodzi
ja sie ciesze ze nie mam z tym czlowiekiem nic wspolnego....ze nie musze wysłuchiwac wiecznych awantur,zali,wypominan jakichs chorych rzeczy...ogolnie luz psychiczny ze hej
no i fizyczny,bo moja mama lubiła przemoc :dry:

wiem tez ze wie o mojej ciazy bo gdzies mnie widziała i moj ''brzuch''
ogolnie wiem ze nie teskni ani nie załuje swojego postepowania :no:
została jak palec sama w wielkim domu i jakos sobei zyje

w zasadzie ciesze sie ze została ukarana przez rodzine,bo kazdy stopniowo zrywał z nia kontakt i teraz ani rodzina ani jej wlasne dzieci (ja z siostra) nie chca jej znac
takze swieta i weekendy spedza ...w wiekszosci sama bo i kolezanek nie ma
to chory czlowiek psychicznei ktory kazdego chciał ''zdusic'' i teraz ma za swoje
nie zal mi jej

uff ale sie napociłam,

nie pwoeim ze nie mysle o niej bo w przeciwienstwie do niej mam serce,i zal mi jej na swoj sposob ale nie chce juz z nia miec nic wspolnego
zbyt wiele krzywd przez 23 lata moejgo zycia mi wyrzadziła i nawet etraz na miescie mniie osmiesza i obgaduje
takze .. zrozumie mnie ten kto przeszedł podobne pieklo...

powiem wam tez ze odkad sie wyprowadzilismy jestem szczesliwym wreszcie czlowiekiem :-)
niczegosie nie obawiam,wracam do meiszkania i wiem ze nie bedzie zadnej dzikiej awantury tylko spokoj i sielanka domowa :-)
poprostu cudnie :-)

a czemu wy tak słabo piszecie tutaj co??

nawet Agutka nie pisze :-)
 
Jeju jeju! :-D Wybaczcie,ze tak Was zaniedbalam! :zawstydzona/y: Normalnie nie wiem,co mam pisac! :-p Wchodze zawsze na BB tylko na chwilke. ;-) Chce jak najwiecej czasu spedzac z Moja Coreczka. :-D Poza tym pogoda jest tak rewelacyjna,ze calymi dniami wysiadujemy na dworku (spacerek,ogrodek). :-D Zuzia nawet juz 2 razy kapala sie w swoim baseniku!!! :-D :-D :-D Ale Jej sie podobalo,jejkus! :-D Poza tym coraz predzej sie porusza. :-D Pupke ladnie zadziera i juz powoli stawia pierwsze raczkujace kroczki. :-D :tak: Slicznie stoi na prostych noziach i coraz ladniej "mowi". :-D Mama,Baba,Alba (nasz piesek ;-) ),hau hau ahhhhhhh i wiele by mozna bylo wymieniac. :-D No i umie robic "papa" i "kosi kosi". :-D Jejkus,jestem z Niej taaaaaaaaaaaaaaaaka dumna,ze :szok: ! :-D

Buziaki dla Was Kochane! I dla Waszych cudnych Malenstw! Tych na zewnatrz i tego w brzusiu u
Lilci! :-D
 
reklama
aCH JAK FAJNIE LILKA,STRASZNIE SIE CIESZE ,:tak::laugh2::laugh2:

Nalezy ci sie spokuj i inne lepsze zycie w końcu i Milci tez.A mama pewnie kiedys będzie wymagała waszej pomocy i co wtedy zrobicie z siostrą ?trudne pytanie:eek:ja z moją mama jako tako żyjemy ale na odległość ,jak się za czesto nie widzimy i nie prawi mi tych swoich morałów jest ok.tylko troszke zal że ja u tesciów na jednym pokoju a ona ma tyle wolnych ,:baffled::wściekła/y::wściekła/y::-(ale już wole tu u teściów i jest ciut spokojniej ,a poza tym morałów tesciowej nie biore do siebie ,i jest ok.;-)
Życze ci żeby sie wszystko ułożyło dobrze i spokojnej podrózy ,dobrze ze mąż po was przyjedzie ,bedziesz miała lzej :tak::tak:

POWIEM CI ZE TEZ MYSLAŁAM O WYJEŹDZIE,jUZ MIELIŚMY DUŻO ZAPLANOWANE ,ALE TO NIE NA MOJE NERWY ,wszystko mnie bolało ,brzuch ,żołądek ,kręgosłup nawet ,to moze sie wydać dziewne ale nerwy swoje robią i jesdnak zrezygnowaliśmy ,jakoś sobie tu żyjemy.

jeszcze raz powodzenia i spokojnej podróży ,rozumiem że tam tez bedziesz miała neta i sie bedziesz odzywac co jakiś czas:-)
 
Do góry