reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

Hej Noleciu - jak do auchana to ja blisko mieszkam :tak:
Agutka mam chrześniaczkę w wieku twojej małej ;-)Mała już chodzi - plus cały czas mamie każe ksiażeczki czytać :-D

Pozdrawiam Śpiąca Myyyszaa:-p
 
reklama
Mysza,a moze napisz cos wiecej o sobie? :cool2: I KONIECZNIE wklej jakies zdjatka. :tak: Bo to na avatarku jest takie malusie,a ja slepotka jestem,wiec nie moge sie dopatrzec,jak wygladasz. :baffled: :sorry2: :-p
 
Mysza,no prosze - tego LO4,to sie nie spodziewalam. :-D Ja mieszkam naprzeciwko tej szkoly - w domkach jednorodzinnych. ;-)
Mam nadzieje,ze uda nam sie wkrotce spotkac. ;-) No,bo pozniej to juz koniecznie - z Dzidziulami na spacerku. :-D :tak:
A chcesz wiedziec kogo nosisz pod serduszkiem? ;-) Czy wolisz niespodziewajke? :blink:

PS. Zapomnialas o fotce! :-p
 
agutka Mysza pewnie zmeczopna spi, a y o fotki sie dopominasz ;-);-);-)

witaj Myszo!!! milo Cie poznac, zwlaszcza, ze generalnie tak nas nieduzo. Przeczytalam, ze chcesz informacji na temat porodowki w ZG? Wiesz, ja rodzilam w Sul., m.in. dlatego, ze pod opieka tamtejszych lekarzy bylam od poczatku ciazy, ale opowiesci o naszym szpitalu powoduja, ze w zyciu nie zdecydowalabym sie tu na urodzenie. Same negatywy. Mam nadzieje, ze uslyszysz znacznie wiecej budujacych historii i okaze sie, ze jestem jedyna z takim zdaniem :tak:

agutka jak w sali zabaw, byliscie? Piekna sukienke miala Zuza w pizzerii, przeslicznie wyglada! i jeszcze: co Ty masz za kolorowe ladne w kółka w łóżeczku? to kocyk?

noelia jaka duza i sliczna ta Tweoja Dziewczynka!!!!!!! Krolewna!!!!!
ewelincia, a Ty nie pokazesz jakichs zdjec?
 
Wesolutka,nie bylysmy,bo narazie musimy oszczedzac pieniazki na wczasy. :-D Ale wybierzemy sie tam na pewno! :tak: :-D Cos sie,Kochana,dawno nie widzialysmy. :no: :-(

Jesli chodzi o porodowke w ZG i opieke nad noworodkami,to ja jestem bardzo zadowolona! :tak: :-D I naprawde wiele wiele pozytywow slyszalam na temat naszego szpitala. :-)
Co do negatywnych opinii,to wszedzie i na kazdy temat sie znajda. ;-) :-p
 
Hej

Wesolutka bardzo dziękujemy z Emilką za komplementy pod jej adresem ,miło mi to bardzo słyszec ,:tak::-)A co u Ciebie słychac ,jak mieszkanko macie już coś ??Adaś już pewnie bryka na całego :tak:

Ja tez rodziłam w Sulechowie i mimo że diabelnie mi ciężko było ,to personel i cały oddział super ,a ja do dzis jak przechodze obok szpitala to zawsze w okna patrze i mówię ze to magiczne miejsce i tak swoistego rodzju fabryka dzieci:-):-):tak::tak:

Ja powoli szykuje sie na powrót do pracy ,a Emi idzie do przedszkola ,dzisiaj byłam z Emi w przedszkolu i nawet fajnie sie tam bawiła ,do pani poszła poprosić o karteczke do rysowania:szok:i z dziewczynka jedna sobie rozmawiała:szok::szok:,pani poradziła mi żebym jeden dziń zostawiła na próbe na parę minutek ,i w środe tak zrobię ,mam tylko nadzieje że sie nieprzestraszy...tak teraz zaczełam myslec ....:-:)-:)-:)-(
 
Mysza,masz bardzo sympatyczna mordencje. :tak: :blink: :-)
A co do szpitala,to hm... Ja trafilam naprawde na rewelacyjna polozna - mialam z nia zajecia w szkole rodzenia. :tak: :-D To jest naprawde cudowna kobieta i do tej pory zaprasza mnie z Zuzia do siebie. :-D :tak:
Opieka nad noworodkami tez byla rewelacyjna,wiec ja serialnie bardzo milo wspominam panie tam. :tak: :-)
 
cześć dziewczyny:-)
Widzę że coś się tu ruszyło. Jak kiedyś zaglądałam to nic nie było dawno pisane.
Ja się usprawiedliwię jak Noelia piszę na zamkniętym z dziewczynami z lutego 2005 bo mamy podobne problemy:-D
Fajnie że tutaj zaczęło się coś dziać, obiecuję że będę do Was zaglądać i przeczytam zaległości.
Pozdrawiam cieplutko Ela })i({
 
reklama
agutka a na ile jedziecie do miedzyzdrojow? my tez bylismy - pod koniec czerwca, ale pogoda wygnala nas do domu szybciej :-( Teraz juz pewnie nigdzie nie pojedziemy, poniewaz zbieramy namietnie kasiore, aby - noelia - wziac jak najmniejszy kredyt na M:tak: Widzisz, gadalam, gadalam, i dalej jestesmy w zg;-) Mam nadzieje, ze to naprawde ostatni rok :tak:

Obecnie mamy z Adasiem angine. Mnie zaatakowala pierwsza, potem malego, bylismy w sob na pogotowiu. w dodatku zbiegla sie z wyzynaniem trojek gornych i dolnych czworek. adas nie chce jesc prawnie nic, ma rozwolnienie, a ja nie wiem, czy od zebow, czy od augumentinu :-( jutro chyba pojade do pediatry, tylko ze nasz, jak na zlosc, jest na urlopie...
 
Do góry