reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

KOCHANE MAMUSIE!!!

Wam,jak i sobie,zycze wytrwalosci,cierpliwosci,maxymalnej milosci dla Dzieciatek. By ich cudne dziecinstwo odbijalo sie i na Waszym humorku,by na nic nie brakowalo Wam czasu,checi,pieniazkow... By bylo tak,jak tego pragniecie!!!

PAMIETAJCIE!!! Jestesmy NAJlepszymi Mamusiami pod sloncem!!! :tak: :-D :tak:


kwiatki_na_dzien_matki_max_t.jpg


Mama (jak to dumnie brzmi!!! :-D ) Agnieszka (agutka ;-) )
 
reklama
:-D ZUZIA - dzis! :-D

"Hm... Do czego to sluzy? :confused: ;-)"

pict0007dr3.jpg


"Acha! Juz wiem! :-D Z tego czegos mozna pic ta przepyszna wode! :-D :tak: :-D"

pict0011gw9.jpg


"Nie. Od tej strony nie leci. :no: :dry: :-p"

pict0013xm5.jpg


"Uuuu! :szok: :-D"

pict0016mj3.jpg


"Zaraz Cie zlapie kaczucho! :evil: :-p"

pict0018mq6.jpg


"Moj sliczny jezyczek. :-D :tak: :-p"

pict0020ve8.jpg


"Pelen relaksik. :tak: :cool2: :-D"

pict0026tz1.jpg


"A teraz opalam plecki. :tak:"

pict0009xs8.jpg


"Hej Ty! Tak do Ciebie mowie! Po co robisz mi tyle zdjec? :confused: :dry: :-D"

pict0035gl9.jpg


"Kwa kwa kwa! Kaczorek to ja! :crazy: :-D"

pict0036nt2.jpg


"Czy naprawde przypominam Wam Hanie Bielicka? :chief: :-p :-D"

pict0040aw8.jpg


"HuH! :huh: Zmeczylo mnie te plywanie. :rolleyes2: Czas na sen! :tak:"

pict0041kl9.jpg
 
Jeeju, mnie tez juz tyle czasu tu nie bylo... :eek: :baffled:
tez wchodze na bb tylko na moment, bo - jak agutka z zuzia - korzystanm z majowych urokow , no pisze prace koncowa do szkoly...

Noelia Ewelinka co u Was??
Lilka - gratuluje, gratuluje brzuszka i samopoczucia (choc pewnie niekoniecznie od ciebie zalezne;-)), gratuluje przeslicznej Pannicy w bialym kapelusiku, ktora tak czaruje oczkami ze zdjec, gratuluje wewnetrznej sily (to a propos syt z mama) i smialych decyzji (dit. wyjazdu). Widze, ze Ty to jestes baba z jajem, duzo przeszlas, na wiele Cie stac i wiesz, czego chcesz. Bedziesz szczesliwa! a jak brzuszek, duzy juz?? pochwalisz sie??

agutka cos nie spotykamy sie na deptaku! Zuzia urosla jak nie wiem i jak wypiekniala! a miny robi przeurocze! a zdjecie "relaksik" to juz w ogole rewelacja!
 
A moj synek skonczyl rok! bylo przyjecie, podczas ktorego w toku tradycyjnego wyboru bez chwili wahania wybral sobie rozaniec, zas dziec pozniej zrobil kilka serii po kilka prawdziwie samodzielnych krokow!!!!! jestem taka dumna!!!:tak::-D:-)
no, i odstawilam go od piersi - na poczatku maja :tak: pękałam okropnie, bylam przekonana, ze bedzie przerazliwie ciezko, a tymczasem... pikuś!:-D
od tego czasu przytylam 2kg :baffled:
 
aCH JAK FAJNIE LILKA,STRASZNIE SIE CIESZE ,:tak::laugh2::laugh2:

Nalezy ci sie spokuj i inne lepsze zycie w końcu i Milci tez.A mama pewnie kiedys będzie wymagała waszej pomocy i co wtedy zrobicie z siostrą ?trudne pytanie:eek:
Życze ci żeby sie wszystko ułożyło dobrze i spokojnej podrózy ,dobrze ze mąż po was przyjedzie ,bedziesz miała lzej :tak::tak:

POWIEM CI ZE TEZ MYSLAŁAM O WYJEŹDZIE,jUZ MIELIŚMY DUŻO ZAPLANOWANE ,ALE TO NIE NA MOJE NERWY ,wszystko mnie bolało ,brzuch ,żołądek ,kręgosłup nawet ,to moze sie wydać dziewne ale nerwy swoje robią i jesdnak zrezygnowaliśmy ,jakoś sobie tu żyjemy.

jeszcze raz powodzenia i spokojnej podróży ,rozumiem że tam tez bedziesz miała neta i sie bedziesz odzywac co jakiś czas:-)

no to moj post bedzie długi szczegolnie ze musze zacytowac by nie zpaomniec co chciałam pisac :-D:-D:-D

Noelio,ja wyjezdzam i nawet gdyby sie paliło i dymiło to nie wroce tu dla niej....jesli cos jej sie stanie i potzrebowałaby opieki niech zrobi ze soba tak jak zrobiła ze swoja matka,czyli niech idzie do Caritasu :baffled:
JA zajmowałam sie jej schorowana mama,czyli moja babcia przez pare meisiecy
babcia była schorowana,robiła pod siebie,byłam w domu przez pare meisiecy prawie 24h/dobe,musiałam robic przy babci wszystko łącznei z kąpaniem i uwierzcie nie raz musiałam sie złamac bo miałam wtedy 18 lat i ''takie widoki'' dla paneinkki były poprostu szokujace.....samo mycie miejsc intymnych wymagalo mega przełamania sie....
nie wytrzyamałam...zapragnełam normalnej pracy i do takowej poszłam...babcia nie mial kto sie zając,miala jakas piguła,ale moja mama musiała pojechac na wakacje i postanowiła na meisiac babcie oddac do Caritasu na tzw. ''przetrzymanie''
babcia załamała sie psychicznie i nikła w oczach z dnia na dzien co skonczyło sie jej smiercia....
nie mam do siebie wyrzutow bo najpierw zajmowała sie nia moja siostra,potem ja,a babcia miala 3 corki i zadna tego nie robiła....tylko my wnuczki.....

takze jesli moja matka bedzie potzrebowała pomocy ja odpadam
moze moja siostra sie przelamie ktora sporadycznie na miescie jak sie spotkaja to rozmawia z nią
ale ja nie....mnie unika,omija,obgaduje.....szkodzi ile mzoe
przez nia straciłam prace....rozpowiada ze moja tesciowa pracuje w burdelu :szok: a to swietna kobitka,pracuje w poznaniu ale w Tp a nie....
mowie chory mega czlowiek!!!

dzieki Noelio :elvis::elvis:
my sie za wyjazd zabeiralismy dwa lata
szkoda nam było pracy Karlosowej bo miał dobra ale...i tak przy jego pensji nie sżło nic odłozyc....
a do wyjazdu sklonil nas fakt ze nei mamy własnego M a chcemy je meic....i to bez kredytu hipotecznego....
zagranica masz wieksze szanse
nasi znajomi sa w USA 3 lata i juz maja tyle kasy uzbierane ze za rok wracaja i sie buduja,a musza kupic jeszcze dzialke i ich juz stac!!
takze bez porownania.... z naszymi polskimi realiami
no i powiem wam ze same dodatki na dziecko w N. sa takie ze prawie pokrywaja nasz czynsz miesieczny :-)
bajer nie??!!

Lilka - gratuluje, gratuluje brzuszka i samopoczucia (choc pewnie niekoniecznie od ciebie zalezne;-)), gratuluje przeslicznej Pannicy w bialym kapelusiku, ktora tak czaruje oczkami ze zdjec, gratuluje wewnetrznej sily (to a propos syt z mama) i smialych decyzji (dit. wyjazdu). Widze, ze Ty to jestes baba z jajem, duzo przeszlas, na wiele Cie stac i wiesz, czego chcesz. Bedziesz szczesliwa! a jak brzuszek, duzy juz?? pochwalisz sie??
!

witaj Wesolutka!!!:-):-):-)
dziekuje za gratulacje i wszystkie miłe mi strasznie słowa
buziaczki :elvis::elvis::elvis:

ojj brzusio juz jest widoczny:tak::tak:
jak tylko K mi zrobi jakies fotki to pokaze
bo sama sobie jakos nie umiem hihiii

i....sto lat dla twojego roczniaka!!!! :-):-):-)
poprosimy o foteczki z imrezki,torcika i wogole

qrcze jak ten czas zleciał :szok:
 
ZUZIA JUZ NA CALEGO RACZKUJE!!! :-D :-D :-D

A jakie ma zawrotne tempo! :szok: :tak: :-D
Musze czym predzej wybrac sie na dywanowe zakupki ;-) ,bo na tych Naszych panelach,Bidulka,mi marznie... :-(
 
n3.gif

Witam kolezanki lubuszanki :-):-):-)

017.gif
Przykro mi ze sie nie odzywalam
Wiec nadrabiam zaleglosci z zyczeniami na DZIEN MAMY i DZIEN DZIECKA
To dla Was mamuski
083.gif

A to dla dzieciaczkow
053.gif
063.gif
144.gif

jutro wkleje jakies fotki :tak::tak::tak:
 
reklama
:-D :-D :-D Najswiezsze - przedwczorajsze (aparato - telefoniczne) zdjatka Zuziuleczki Modeleczki! :-D :-D :-D

"Zuzia na swoim nowym przyjacielu! :-D :tak:"

83443751qv4.jpg


"Aaaa! Stoje na glowie. :-p :-D"

16iy8.jpg


"A tak juz umiem sama stac i bardzo mnie to cieszy. :-D :tak: :-D"

17nl4.jpg


"Ja sie boje takiego aparatu! :szok: :-("

zdjcie006ko1.jpg


"Mamo! Mamo! Nie strasz mnie tak wiecej! :no: :-("

zdjcie002bh8.jpg


"Hurrraaa! Chlebek! :-D :-D :-D"

zdjcie011po8.jpg


"Uwielbiam jesc! :-D :tak: :-p"

pict0001bm5.jpg


"Zaraz polkne go caleeego! :-D :-p"

zdjcie014zc3.jpg


"A teraz spacer w chmurach. :-p :-D"

zdjcie018vz6.jpg


"A tak sie dzis wystroilam. :-D :tak:"

pict0002hs2.jpg


"Hahaha! :laugh2: Jakie ta Mama ma wielkie odrosty! :szok: :laugh2: :-p"

pict0009is0.jpg


"Nie tylko Jacek moze byc Cyganem. :laugh2: :-D"

pict0016cx1.jpg


"Nasza wspolna skwaszona minka. :-p :crazy: :-D "

pict0013uk1.jpg


"Pirat Zuzanna w poszukiwaniu ladu. :-p :-D"

pict0015tt3.jpg


"Babciu! Oddaj mi te chusteczke! ;-) :-p"

pict0024oe2.jpg


"Zaloze ja Mamusi na glowe,hihi. :-D :-p"

pict0034vd8.jpg


"U Prababci na kolankach tez jest fajniutko. :tak: :-D"

zdjcie034jh6.jpg


"A tak robie kosi - kosi lapki. :-D :tak: :-D"

zdjcie035ks6.jpg
 
Do góry