reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
witaj Patsiw :-)
ja znam jeszcze jedno miejsce, gdzide mozna kupic wozek - sklep "z drugiej reki" na sienkiewicza chyba (mam klopot z lokalizacja ulic:baffled:). To od wenusa w gore, to znaczy, w prawo, jesli stoisz przodem do wejscia glownego :eek: jezeli bedziesz zainteresowana, to dowiem sie na pewno jaka to ulica. Dzieciaczki masz sliczne! i troche zazdroszcze, ze dwojke :-) mi sie sni, ze jestem w ciazy, ale rzeczywistosc kaze czekac, buuu...

ewelincia dzieki za komplementa! a jak Twoj Chlopaczek?
 
Zdjatka Zuzanki,udajacej sie pierwszy raz na stadion zuzlowy (piatkowy trening ;-) ). :-D :tak: Dodam,ze ja mialam 3,5 roku,gdy pierwszy raz sie tam zjawilam... Moja Coreczka pojawila sie tam,gdy ledwo skonczyla 7 miesiecy (nie liczac tego,ze bylysmy razem na zuzlu,gdy Zuzia byla jeszcze u mnie w brzucholku. :-D :-D :-D).

"Jejku! Co mi ta Mama zalozyla na glowe! :szok: :baffled: :-p "

pict0018nc7.jpg


"To cos spada mi na moje sliczne oczeta! :wściekła/y: :-p "

pict0013pw6.jpg


"Cyganeczka Zuzaneczka. :-D"

pict0016bj4.jpg


"Mam stresa na sama mysl,gdzie Mama chce mnie zabrac. :eek: :zawstydzona/y: "

pict0012ch2.jpg


"Zuzia na stadionie zuzlowym. :-D"

pict0003nb3.jpg


"Oooo! Ale te motory warrrrcza! :szok: :-D Podoba mi sie! :tak: :-D"

pict0008cw5.jpg

 
No,a teraz zdjecia Zuzi w kapelusiku. :-D Sesja dzisiejsza,pt. "Plazowanko na ogrodku. :-D".

"Pozdrowienia z wakacji! :-D :-D :-D"

pict0001bq5.jpg


"Wiesz grzechotko? Jestesmy na ogrodku! A ogrodek to taka nasza mini-plaza. :-D Rozumiesz? ;-)"

pict0002ch6.jpg


"Ale czemu mnie Mamusiu zaslonilas ta parasolka? :-( Ja chcialam sie poopalac. ;-) :-D :tak:"

pict0004yp2.jpg


"My chcemy sie opalac! Oddawac Nam slonce! :-p :tak: :-D"

pict0005vn1.jpg


"Zamyslilam sie nad tym kolorkiem trawy. :-) :tak:"

pict0009el1.jpg


"Co chcesz Mamusiu? :-)"

pict0010py6.jpg


"Zaczynam sie nudzic...:huh: :oo2: "

pict0012ws3.jpg


"Ahhh,powysylam smsy do cioteczek i kuzynostwa z BB. :-D :tak:"

pict0013lf3.jpg

 
hey dziewczyny
co tam slychac???? Malo nas tutaj ostatnio-w sumie taka suuuper pogoda to co robic w domku.:-):-):-)
Wesolutka rosnie jak na drozdzach :tak::tak::tak:
Agutka Zuza jest sliczna-i jaka duza ;-)
Moze ja tez wklej kilka fotek

tutaj na spacerku
moje036aw7.jpg

moje037jr1.jpg


tutaj na macie
moje033ot7.jpg

 
reklama
Do góry