reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

Witam ,kopa lat ,szybko wklej nam najnowsze zdjecia Zuzinki ,bo naprawdę się stesknilismy ,mamy nowe mamy :tak: :-D :-D a Lilus nam wyjechała :-( :sick: :sick:

Gratulację dla Zuzki za osiagniete rozmiary;-) :laugh2: :laugh2: :laugh2:
 
reklama
No to teraz czas na Moja Kochana Coreczke. :-D :happy2:

Zdjecia swiateczne. :-D :tak:

"Siedze na podlodze i zacieszam do Mamusi. :-D "

pict0004pm8.jpg


"Looo,jaka fajna ta sukieneczka! :-D :tak:"

pict0009ok2.jpg


"Sliczna jestem,prawda? :-D"

pict0012uo1.jpg


"Oj,nie podgladujcie mi tam,co pod sukieneczka mam. :-D :-p"

pict0013it1.jpg


"Zdjecie do paszportu. :-p :-D"

pict0015hr9.jpg


"Uwaga,bo zaraz pojde! :-D"

pict0018lb3.jpg


"Z Moja Kochana Mamusia na swiatecznym spacerku. :-D"

pict0036pg1.jpg


"A tu z Moja Kochana Babcia na swiatecznym spacerku. :-D"

pict0033ck8.jpg


"Tak sie smieje cale dnie do Mamusi. :-D :tak:"

pict0037xv1.jpg


"Szkoda,ze nie wiem,w jakim celu mnie tu posadzono? :-p :confused: :-D"

pict0038jy3.jpg

 
Jeju jaka ona duza ,juz siedzi a nawet stoi:szok: :szok: :szok: :szok: :szok: piekna dziewuszka z niej jest ,chłopaki bedą za nią szalały że cho cho:tak: :tak: :tak: :tak: :laugh2: :laugh2: :laugh2:
Gratulacje z okazji ząbeczków:tak: :tak: :-) :-)
Agutka a co u ciebie słychac ,wszystko dobrze ,ułozyłaś już sprawę z.........:baffled: :confused: :confused: :confused:
 
Noelciu,oj tak - urosla mi Corcia,ze hej! :-D I nadal rosnie! :-D
U Nas wszystko cacy. :-) Jestesmy juz po rozprawie - 13 marca bylo ogloszenie wyroku - przyznano Nam 300zl alimentow,ktore maja byc splacone od momentu urodzenia sie Zuzi i sporo zwrotow wszelkich kosztow. ;-) Liczac z kosztami sadowymi,pozwany,ma ponad 4000zl dlugow. :-D
Pozwany nie dostal wyroku,bo mial sie sam zainteresowac przez 3 tygodnie po rozprawie,a ze tego nie zrobil,to juz czas na odwolywanie sie minal,a on dalej na to wszystko leje. A procenty leca niektore juz od wrzesnia,a niektore od dnia ogloszenia wyroku. :-) No,ale on i jego rodzina sa tak ograniczeni,ze nie zdaja sobie sprawy z tego,ze im to nie umknie. ;-) Jutro wysylam sprawe do komornika - nie bede sie cacac. :-D Ale najwazniejsze,ze ma odebrane prawa ufff! :-) :-D :tak:
Poza tym,to podejrzewam,ze pozwany nie bedzie placil,dlatego tez kieruje sprawe do komornika. Dzis bylam w sadzie po aktualizacje wyroku - zeby mi natychmiastowo wszystko od niego sciagnal. Tzn. wszystkie dlugi. Jesli alimentow nie bedzie placil,kieruje sprawe albo do prokuratury (i bedzie siedziec) albo zakladam kolejna sprawe,by alimenty przeszly na jego rodzicow/babcie. :-D

Ah,stesknilam sie za Wami. :-) :tak:
 
I jeszcze troszke. :-p

Sesja pt. "Dzisiejsze brykanie w chodziku! :-D"

"Ooo,do przodu tez mozna w tym isc! :szok: :-D"

pict0002we7.jpg


"Ale fajna podloga! :szok: :-D"

pict0005fr1.jpg


"I z tej strony tez jest fajowa! :-D :tak:"

pict0008fh0.jpg


"Ciekawe,co Mama schowala w tej szafce? :confused: :-p"

pict0012sr0.jpg


"Ooo,kurcze! Mam nadzieje,ze nikt nie widzial,co tam znalazlam! :szok: :-D"

pict0013ea0.jpg


"Brum! Brum! Zuzia nadchodzi! :-D :-p"

pict0015yk1.jpg


"Lapie powage. :cool2: ;-)"

pict0017bu4.jpg
 
Agutka wreszcie wrocilas-tak dlugo Cie nie bylo:no:
Zuzinka sliczna dziewczynka jest no i jej mamusia tez:tak::tak::tak:Ja nadal czekam na zabki u mojego szkrabka-ale niec nie widac narazie:happy:
A jak po swietach dziewczyny? Objedzone-bo ja bardzo teraz niestety musze to zrzucic :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Buziaczki
 
Czesc Dziewczyny! pisalam Wam, ze jestem na urlopie? moi rodzicie wyjechali, wiec musialam zajac sie Adasiem osobiscie :tak: tak sie fajnie zlozylo, ze t tez ma wolne :-) siedzimy wiec sami na chacie i napawamy sie namiastka samodzielnego zycia :tak:
kilka dni temu kupilismy auto! 17letniego fiata uno, za grosze :-D smiejemy sie, ze w zasadzie kupilismy radio, a auto bylo do niego gratis :-D "Unek" jest calkiem zadbany, a przede wszystkim jezdzi :-D od dwoch dni sprawdzamy go na trasie jezdzac w rozne miejsca. wcz bylismy u pradziadka - dolacze kilka zdjec. Wiecie co, jakby mi tak kasiora na koto wplywala i maz byl w domu,to moglabym tak siedziec sobie na wolnym!
 
reklama
Do góry