reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

hej dziewczynki

jestem po mega zakupach :szok: juz dawno tak sobie nie poszalałam
Mili dostała sliczna czapeczkke oraz zabawki: cały taki pojemnik klockow 500szt. i cymbałki-piesek

ja sobie zas kupiłam butki :cool2: do mojego plaszczyka sztruksowego pod kolor :-)
wczoraj spodnie :cool2:
jeszcze bluzka mi sie marzy :cool2:

a w czwartek fryzjer :-)

achh jak miło :-D

Wesolutka fakt dostałam powera
wstaje codziennie o 8 rano by cos wysprzatac mieszkanko a potem z Mileną spedzam czas
jak ona idzie spac ja z nią :-) i tak mi mijaja ostatnio dni

a dzis to byłysmy na miescie ze 3 godziny :-)
teraz kawunia mi sie marzy....
 
reklama
Wiem wiem Wesolutka,tzn bede musia sie rozejrzeć ale napewno znajdę bo wiem gdzie meteor i kościół:-) :tak: dzieki wielkie ,jak bedzie okazja to musze skorzystac z tego przybytku koniecznie,tzn .Emi musi skorzystac ;-)

Jutro jadę do Zielonej ale do szpitala z teściową na pewien krótki zabieg i raczej nie bedzie czasu tam zajrzeć:no:

Lilka
jak się czujesz ? Chyba instynkt wicia gniazda sie u ciebie ujawnił ,:tak: :-D :-D
 
noelia to daj znac, kiedy bedziesz sie wybierac, jesli nie bede akutat w pracy to moze dolacze do Was z Adasiem na chwile :tak::-) bedzie fajnie :-)
 
Ok wesolutka ,odezwe sie jak bedziemy jechać ,byłam dzis w zielonej górzei nawet miałam w planie tam iść, ale poszłam do urzedu skarbowego złozyć pit ,wszystko sie zgadzało i jestem z siebie zadowolona i troszke kaski dostanę:tak: :-) bedzie na łóżeczko dla Emi
 
Cześć dziewczyny :)
My też jesteśmy z Weroniką z Zielonej Góry więc chciałyśmy się przywitać.
Dziękuję noelia za wiadomość że jest taki wątek :)
Tylko nie wiem jak Was znaleźć bo teraz udało mi się dzięki noelii.
Pozdrawiamy Wszystkich i życzę miłego dnia })i({
My niestety siedzimy w domu bo Weronika dostaje antybiotyk i tak zaleciła pani doktor :( Mam nadzieję że szybciutko mój choruszek wyzdrowieje.
ELA


 
To znowu ja :)
Już wiem jak tutaj dotrzeć. Dopiero poznaję jak się tutaj poruszać.
A teraz uciekam do kuchni szykować obiadek dla rodzinki. Pewnie znowu mała nic nie zje ale muszę ją jakoś karmić. Nie ma apetytu teraz :(
Piszcie do mnie dziewczyny. Gdzie chodzicie w Zielonej z 2 letnimi dziećmi?
Tutaj chyba nic nie ma opócz sali zabaw. Strasznie brakuje nam basenu z Weroniką żeby moga się pochlapać i powygłupiać.
PaPa
ELA
 
To znowu ja :)
Już wiem jak tutaj dotrzeć. Dopiero poznaję jak się tutaj poruszać.
A teraz uciekam do kuchni szykować obiadek dla rodzinki. Pewnie znowu mała nic nie zje ale muszę ją jakoś karmić. Nie ma apetytu teraz :(
Piszcie do mnie dziewczyny. Gdzie chodzicie w Zielonej z 2 letnimi dziećmi?
Tutaj chyba nic nie ma opócz sali zabaw. Strasznie brakuje nam basenu z Weroniką żeby mogła się pochlapać i powygłupiać.
PaPa
ELA
 
hej WERELA
ja witaj na naszym forum fajnie ze do Nas trafilas-im wiecej nas tym lepiej. Ja jestem z Zbaszynka i nie mam 2 letniego dzidziusia ale chetnie z Toba popisze :tak::tak::tak:
Szkoda ze pogoda taka brzydka chetnie bym poszla na spacerek ale przy takiej pogodzie sie niechce,miejmy nadzieje ze wiosna przyjdzie szybko ;-);-);-)
Pozdrawiamy pa

 
Werela ,fajnie że tu jesteś ,moja córcia ma dwa latka a na basen jeździmy do świebodzina :tak: może nie jest tam super wypas ,bo brakuje głupiego brodzika dla mniejszych brzdąców ,ale od czasu do czasu się chlupiemy tam ,i Emilka bardzoooooo to lubi:tak:

Kiedyś jadąc do zielonej widziałam taki wielki afisz ze mieszkańcy Zielonej Góry prosza o basen :baffled: :baffled: :dry: i dalej nic sie nie robi w tej sprawie ,to u nas buduja hale sportową ,i basen będzie ale niestety jeszcze nie teraz ,w pierwszej kolejności budują np.kręgielnie ,hale sportową ,nawet lodowisko ma być:confused: :szok: :tak: :tak: no zobaczymy jeak to będzie
 
reklama
No tak afisze wywieszają i co dalej? Plany basenu trwają już chyba 8 lat i nadal pozostają tylko planami a mamuśki chętnie chodziłyby z maluszkami. My jeździliśmy z Wercią do Leszna ale to troszkę daleko i drogo wychodzi taka podróż :(
Fajne duże miasto ale dziwi mnie to że brakuje tutaj atrakcji dla dzieci. Oglądałam ostatnio w dzień dobry tvn reportaż jakie fajne są place zabaw dla dzieci, śliczne kolorowe, i kawiarenki dla mam z dziećmi. Fajna sprawa szkoda że w Zielonej tego nie ma.
Ja co jakiś czas jeżdżę z Weroniką do Niemiec bo tam mieszka moja mama. Tam dbają o mamuśki :) Są piękne place zabaw dla dzieci i w każdym mieście basen. I nikt krzywo nie patrzy jak wchodzisz z dzieckiem do kawiarni. Oj mogłabym pisać, ale to chyba dlatego że uwielbiam tam przebywać :)
Weronika właśnie zajada obiadek, to już chyba zdrowieje. W jednej rączce trzyma udko i drugą zajada marchewkę z ananaskiem :) Mały brudasek uwielbia ostatnio jeść łapkami, nawet zupe je paluszkami. Muszę robić teraz gęste zupki żeby się najadła :)
Pozdrawiam was dziewczyny cieplutko !!!
 
Do góry