reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
obraz064by0.jpg
 
Noelciu,moje samopoczucie - REWELKA!!! :-D Remont cala para ;-) wiec do Walentynek na bank bedziemy juz na swoim. :-D :tak: Ahhhhh! :-D :-D :-D
Co do Zuzinkowych zabkow,to zobaczymy,co powie pediatra w czwartek,jak spojrzy na Jej dziaselka fachowym okiem. :-D Wtedy wlasnie idziemy na szczepienie. :wściekła/y: :-( :no: :eek: :baffled: :dry: :errr: :ninja: :no2: :realmad: :huh: :oo2: :hmm: :unibrow: :unsure: :sad: :growl: :frown: :chief: :angry: :sorry: :dull: :confused2: :sick:
 
Zuzia moze jakos tak tego nie przezywa... Zakweka tylko przy wpuszczaniu szczepionki,bo zostanie w nieprzyjemny sposob obudzona... A ja... Ja to normalnie mam dzien wczesniej takiego dola,ze tylko ryczec mi sie chce,iz Moje Biedne Dziecko znowu bedzie miala szczepionke. :-( Tak mi Jej szkoda. :-( Z checia bym sama wystawila reke,czy noge,zeby to mnie dziabneli,a nie Ja. :-( :-( :-(
 
reklama
Ech, to ja tak mam z tym katarem adasia. no nie moge patrzec jak sie meczy. w nocy nie spimy oboje. "obotroje" wlasciwie, bo T tez jest w domu na L4 - angina:sick: Adasiek wrzeszczy juz na sam moj widok z pieluszka albo z gruszka w reku, choc naprawde jestem delikatna. Ledwo je, biedactwo moje male :-( ja wracam jutro do pracy. ciekawe, ile zaleglosci narobilomi sie przez to chorowanie...:confused:
 
Do góry