reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

tak zadko widze Rafała ze nawet nie mial mi kiedy sie pochwalic ze jest chrzestnym :-)

a synek cudowny
ach jaki słodziak :-) :tak:

ciesz sie ciesz bo strasznie szybko te dzieciaczki rosną :tak: niestety :happy:
 
reklama
Ewelcia prawie dobrze wklejałas te na poczatku tylko img musisz dac na poczatku takie
B]   a na końcu takie  [B]
i powinno byc ok .

Jedno zdjecie udało sie nawet otworzyć i widziałam ciebie i synusia ,jeszcze taka kruszynka z niego:tak: :-)
 
Ewelinko,musisz zrobic dokladnie tak,jak napisala Noelcia. :tak:


A w tym czasie,to moze i ja wkleje jakies zdjatka Zuzanci. :-D

Zuzia i balonik! :-D

pict0004oa8.jpg


"Ale on jest duuuuuzy! :szok: :-D"

pict0007oz6.jpg


"Musze pilnowac,zeby nikt mi go nie ukradl! :cool: :-p"

pict0010vb3.jpg


"Jeszcze troszke,jeszcze troszke! Zaraz Cie zlapie nozkami baloniczku Ty jeden! :tak: :-D"

pict0011pz4.jpg


"Tylko mi nie uciekaj! :no: :-p"

pict0012oz4.jpg


"Mmmm,ale jestes pyszniutki. :tak: :-D"

pict0015dm6.jpg


"Hihi,wesolo mi,bo Mama kupila mi dzis sliczny balonik! :-D :tak:"

pict0018sy3.jpg

 
I jeszcze wczorajsze. :-D


Mala Akrobatka. :-D

pict0007ho7.jpg


Oczywiscie,nie obylo sie bez zblizenia. :-D

pict0009ew3.jpg


"Uwielbiam moje paluszki. :-D :tak:"

pict0015xt0.jpg


"Paluszkowy usmieszek do Mamusi. :-D :tak:"

pict0018rz4.jpg


A tu Zuziulka na brzuszku. :-D :-D :-D

pict0021te8.jpg

 
Agutka a jak twoje samopoczucie ,lepszy masz juz humorek ,mam nadzieje że juz nie martwisz sie więcej ,

Mieszkasz juz na SWOIM :confused: ;-)

widze ze zuzka juz zaczyna kręcic sie na boki ,a jaka wystrojona jest ,maluis modelka,i łapki oczywiście w buźce,ciekawe co z ząbkami:confused:
 
hejka Lilka wiec tak mam siostre ktora ma krecone wlosy i to o Nia Ci chodzi :tak: :tak: :tak: Rafal jest chrzestnym naszego Wiktorka a chrzinki w sobote w Wolsztynie ;-) Nie robimy duzej imprezki bo kaski nie ma zabardzo :-( :-( :-(
Agutka dziekuje bardzo jak bede w ZG to sie odezwe ;-) ;-) ;-)
Sprobuje wkleic jeszcze raz te zdjecie ciekawe czy mi wyjdzie hehe :-D :-D :-D

my.php
[/URL][/img]
 
reklama
Ewelcia ale wklejaj przez image ,tak jak na poczatku ,jak wybierzez zdjecie i klikniesz hostit to ci sie pokaza te adresiki linkó i bierzesz ten co na koncu pisze show image to direkt ,czy cos w tym sensie i kopiujesz ten adres

potem jak piszesz posta to wklejasz ten adres tam i na poczatku i koncu robisz te img
 
Do góry