reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
Hej!
Przydałoby się towarzystwo na spacerki, nie powiem:tak:

A pisać nie było czasu, bo Małej zaczęły się kolki
Pomaga tylko noszenie na rękach, i to najlepiej żeby ciągle chodzić, bez siadania. Ręce już chyba mam do kolan, bo Nadia urodziła się nieduża, ale za to teraz rośnie w rekordowym tempie. Od wyjścia ze szpitala w ciągu dwóch i pół tygodnia przybrała 1100 gram! (norma to 150-300g na tydzień. Jej wychodzi ponad 400g!)
 
Spacerujemy po okolicy, czyli głównie w pobliżu amfiteatru - na spacery teren idealny. a dla starszych dzieci jest tam spory plac zabaw.
 
Hej dziewczyny

Wita Was kolejna zielonogórzanka.

Pozdrawiam
aba-baba

Dzień dobry! Cieszę się, że zdecydowałaś się tutaj zajrzeć;)
Mogę trochę Cię przedstawić dziewczynom? Aga czeka na sierpniową córeczkę:)

Mam nadzieję, że będziesz się pojawiać i szpital jednak nie był konieczny... pisz jak się czujesz!

Nimrodel - witaj! tereny za Amfiteatrem to jak najbardziej moje rejony spacerowe - trochę dalej, w kierunku Botanicznej i Ochli, bardziej las niż park ale z maluszkiem, to dopiero za kilka miesięcy będę mogła dołączyć:)
Namów Myszę, to wskoczy w swoją corsę i podjedzie w ładny dzień na spacer na wzgórzach:)
 
reklama
WITAJCIE LUBUSZANKI!!

i jam lubuszanka, niestety od kilku lat na dolnośląskim wygnaniu :-( ale za niecałe trzy tygodnie znów wracam "na stałe" na nasze piękne ziemie :tak: z czego ogromnie się cieszę, bo dolny śląsk jest taki brzydki w porównaniu z naszą piękną ziemią lubuską :yes::yes::yes: mam nadzięję, że przyjmiecie mnie do swojego grona ;-)
 
Do góry