reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

A ja wczoraj wywinęłam orła teraz to mi się śmiać chce ale wierzcie że nie było mi do śmiechu. Niosłam kacpra na rękach bo zaczęło padać i nie wiem jak to się stało ale poleciałam jedyne co mi przeszło przez myśl to podłożyc ręcę Kacperkowi pod plecki i główkę i dzięki Bogu że tak zrobiłam bo ja sobie kostki zdarłam ale aż boję sie pomyśleć co by było jakby mały upadł na plecki i główkę. jak juz sie podniosłam i obejrzałam małego z każdej strony czy cały to popłakałam się jak dziecko, nie z bólu bo nie bolało
 
reklama
Witam ponownie po sporej przerwie. Mam nadzieję, że teraz będę bywać tu częściej - podłączyli nas wreszcie do sieci. Tylko pytanie: czy ktoś tu jeszcze pisze?
 
jezyk współczuje upadku ,dobrze ze synka ochroniłas ,:tak::tak:
Nimrodel witam na naszym watku ,pisz częściej ,:tak::tak:Masz dzidziusia czy jescze w dwupaku :confused::-)

Ja własnie położyłam Emi spać wiec mam troszkę czasu :tak:i przegladam watki ,jest tu dość spokojnie ale zawsze ktos sie odezwie:tak::tak::tak:
 
a) Jak już kiedyś pisałam, mieszkam w Zielonej, na Zawadzkiego.
b) Termin rzeczywiście miałam wyznaczony na 3-go marca, choć licząc od dnia poczęcia wychodził 28 luty. No i oczywiście trafiliśmy w 29 luty. Choć się staraliśmy Mała urodziła się prawie dwie godziny po północy:-D
 
reklama
W Sulechowie - i jestem baaardzo zadowolona. Swietna opieka, bardzo miłe położne i, co dziwne, lekarze też. Pokoje dwuosobowe.
Rodziliśmy razem z partnerem, mieliśmy do własnej dyspozycji salę porodowa z fajnym wyposażeniem - za darmo. I jeszcze dostaliśmy gratis płytkę ze zdjęciami z pierwszych chwil po porodzie.
 
Do góry