reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

hej hej, ale ten czas zasówa :)

Agutka - najlepsze życzonka, spóźnione ale szczere, a co tam :) wszystkoe naj :)
No i udanych Mikałajek :)
WIem że w teatrzeż też cos na mikołaja jest,a le niestety nie znam szczegółów :)

Mysza - brzucholek słodki, taki zgrabniutki, ja miałam jeszcze malusi, ledwo co było widać w 27tyg - ale to chyba domena Piotrków co Barszczyk, tyż pisałaś ze tez miałaś mały :)
 
reklama
Pluszaczku ja bardzo długo wyglądałam tak ajkbym się lekko przejadła :-D:-D Piotrki mało miejsca w brzuszkach zajmują :-D:-D
Agutko - mój synio do sali zabaw to się jeszcze nie nadaje ale za jakieś pół roku obiecujemy :-D
Mysza - ja tak nieraz spaceruje obok twojego bloku i sie zastanawiam co porabiasz i czy grzecznie leżysz w łózeczku :-p:-p
 
Hej
barszczyk Melduje że grzecznie leżę :-) Ale możesz czasem mnie wyciągnąć na spacer :-D
Agutka - jak tam na mikołajkach było?? :-)
Pluszaczku -ja wiem że poźniej Piotrki na duże wyrastają:-D

Pozdrawiam
 
Dziewczyny - może to dziwne pytanie i całkowicie nie związane z dziećmi - ale szukam mechanika:-D który mi naprawi auto - a nie je zepsuje :-) jeśli macie jakieś namiary to chętnie na PW napiszcie :-)
 
Hejoł! :-D :-p

Pluszaczku,dzieki ogromniaste! :-D

Barszczyku,to ja Was trzymam za slowo,hihi! :-)

Mysza,duzo by pisac,a nie wiem,czy masz ochote czytac. :-p :-D Ogolnie - bylo BOOOMBOWO!!! :-D :tak: :-D

W ogole,to przez przypadek wyczailam nowa zielonogorzanke na BB. :-) Mam nadzieje,ze wkrotce do nas zajrzy. ;-) :tak:
 
Mysza,mowisz i masz. :-p
Powiem szczerze,ze balam sie strasznie tej zabawy,bo Zuzia nigdy nie miala do czynienia z taka iloscia dzieci... Ale Moja Corcia spisala sie REWELACYJNIE!!! Nie moglam Jej rozebrac,bo od razu chciala isc za plotek do dzieci! A jak juz do nich trafila,to az piszczala z radosci! Cale 1,5h biegala po sali,zaczepiala inne dzieci,tancowala,ale za to jak! :szok: Dzieci robily koleczko,a Moja Skromna :-p Coreczka,wchodzila w srodek i tam sobie urzadzala tany-tany,hahaha! :-D :-D :-D No bombowa jest normalnie! Taka jestem z Niej dumna,ze az mi lzy ciekna po polikach! :-D :tak: :zawstydzona/y:
Zuziulka ani na chwilke nie usiadla - caly czas biegala. :-D Wziela od jednego chlopca z koszyka,sztucznego pomarancza i podeszla do jakiejs dziewczynki,podlozyla jej pod buzie,mowiac "Am". :-D Rozdawala cukiereczki i ciasteczka dzieciaczkom,no,a panie opiekunki byly Nia zachwycone,ze najmlodsza,a taka madrala i ze wszedzie Jej pelno,no i ze,najwazniejsze,ani troszke nie boi sie dzieci! :-D Ahhhh,jeju,wybacz,ale normalnie duma mnie rozpiera! :-D
Nagle,wszedl Mikolaj - straszny. :baffled: Mial jakas gumowa maske na buzi. :baffled: 3/4 dzieci zaczelo plakac. :-( Gdy Zuzia podeszla do niego po swoj prezent,zlapala go za maske i tylko parsknela z ironia,hahahaha. :-D No i w ogole nie zainteresowala sie dkurzaczem (prezentem :-p),bo wazniejsze byly dzieci. :sorry2: :-D :-p Dopiero w domu,gdy go wlaczylysmy,przeszla pol pokoju udajac,ze odkurza. :-D A pozniej padla na podloge,wiec wzielam juz Ja,zeby obmyc,no i poszla spac. :-D Moje Malutkie Kochanie spalo jak zabite i co jakis czas smialo sie przez sen. :-D :tak: :-D
Panie w tej salce mowily,ze kazdy teraz juz wie,kto to jest Zuzia - ta,ktorej wszedzie jest pelno. :-D Powiedzialy,ze mam WSPANIALA I SLICZNA CORECZKE,no i ze moge yc z Niej ogromnie dumna. :-D
 
Witam, znalazlam ten wąteczek i wskakuję. Na imie mam Marzena i mam córeczkę Kingę. Nie jestem w stanie przeczytac Was od początku( a może kiedyś hi, hi) ale przeczytałam o mądrej i odważnej Zuzi i tak czytam dalej że kolejne mamy to w kolejce czekają. Pozdrawiamy.
 
reklama
Mysza,ja juz,jak sie Zuzia urodzila i bylysmy jeszcze w szpitalu,to mowilam,ze to jest Zuzka - Łobuzka. :-D :-D :-D

Kinka,super,ze do Nas dotarlas! :-) A moze napiszesz cos wiecej o sobie? ;-) Np. (standardowo :-p),z ktorej czesci ZG jestes. ;-)
 
Do góry