reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

dziękuje bardzo za odpowiedź. udało mi się odzyskać wyniki. powoli będę umieszczać wyniki z badań hormonalnych, które robiłam 2 lata temu prywatnie. nie są za ciekawe. duphaston brałam na początku, źle się czułam i lekarz odstawił.
 
reklama
Witam
Chciałam dowiedziec sie czy któraś z Was miała właśnie cysty?
Ja miałam pierwszą operację w 2001 - prawy jajnik - cysta dermoidalna
druga - frudzięń 2007 - prawy jajnik - cysta dermoidalna, lewy jajnik - potworniak.
Stosujemy NMPR od 11 cykli - do tej pory niestety nie udało się zajść w ciążę - zastanawiam się czy jest to możliwe - jest ktos kto miał to "draństwo" i udało się??
Lekarz twierdzi że tak, ale po 2 operacjach istnieje ryzyko zrostów lub kolejnego nawrotu - 29. 09 idę na wizytę - liczę że dowiem się czegos konkretniejszego lub dostane skierowanie na badania (teraz dostał mąż).
Jak ktoś coś wie na temat cyst i zajścia w ciąże - prosze dajcie znać.
 
Dafnie ja miałam cysty endometrialne, usunięte podczas laparoskopii. To było rok temu. Dr nie dawał szans na naturalną ciążę (wcześniej staraliśmy się ok.3 lat), zdecydowaliśmy się na ivf i udało się:happy: Czego i Wam życzę:-) Podstawa, to kontakt z dobrym specjalistą, ja u ,,normalnych'' ginekologów straciłam niepotrzebnie bardzo dużo czasu:-(
Powodzenia:-)
 
witajcie, ja tez jestem pco-wiczka z gdyni, i w zeszlym roku mimo tego całego bałaganu hormonalnego udalo mi sie zajsc w ciaze i w lipcu urodziłam slicznego synka,takze glowa do góry :-):-)
 
Witam wszystkich serdecznie
Ja też jestem policystyczna;) i muszę przyznac że jak poczytałam forum to humor mi się poprawił, potraficie podtrzymac na duchu:) Mam pytanko czy może ktoś jest z podlasia i ma kontakt do dobrego ginekologa?
pozdrawiam
 
Magdakali znam namiary na dobrego gina, który specjalizuje się w leczeniu niepłodności. Ja tez mam PCO i jestem do niego zapisana. Napisz mi na priva czy chcesz tel i adres to szybciutko ci podeślę.:-):-):-)
 
ale współpraca:-) warto pamietac ze jesli ginekolog niepomoze to warto wybrac sie do endokrynologa,lepiej sie znaja na leczeniu nieplodnosci
 
Dziewczyny mam prośbę, ponieważ jestem na etapie pisania pracy mgr na temat jakości życia kobiet z PCOS a niestety nie mam dość dużego dostępu do tego grona kobiet, chciałabym abyście pomogły mi wypełniając ankietę która jest anonimowa a jednocześnie pozwoli mi zebrać badania do pracy. Jeżeli będzie ktoś chętny to podaje meila, na którym będzie dostępna ankieta, wypełnioną proszę o odesłanie na ten sam adres. Osobom chcącym pomóc mi w napisami magisteki bardzo dziękuję meil: magisterkapcos@wp.pl
 
reklama
tutaj jest wątek z ankietami które mozna wypełniac online moze w ten sposub sprobujesz bedzie nam wszystkim łatwiej
 
Do góry