reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

Ide stad..... bo smiesznie bylo, ale zaczyna sie robic zalosnie......
Kobieta jest przedziwna :baffled:

Zegnam!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lekarz zrobił mi wiele badań hormonalnych. Nie mam wyników w domu. Zostały u lekarza. Jednego było za dużo a czegoś za mało. Tak wiele się powtarzało. Lekarka musiała wprowadzić leczenie hormonalne.
 
Nie leczę się w poradni psychiatrycznej. Nie biorę leków depresyjnych. Bardzo dobrze zrozumiałam co napisałaś. Jestem oburzona waszym podejściem. Ja potrzebuje porady i pomocy z PCO. Wy wymyślacie mi choroby.
 
Leczę się wielu poradniach np. pulmonologicznej, kardiologicznej.
Nie w tej poradni co macie na myśli.

Sama chciałam porozmawiać o PCO. Nikt mi nie dał szansy. Tylko zajmowali się przeszłością i bzdurami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie leczę się w poradni psychiatrycznej. Nie biorę leków depresyjnych. Bardzo dobrze zrozumiałam co napisałaś. Jestem oburzona waszym podejściem. Ja potrzebuje porady i pomocy z PCO. Wy wymyślacie mi choroby.
W takim razie idz do lekarza. Nikt z tu obecnych nie powie Ci jakie masz brac leki, czy bedziesz mogla miec dzieci i co masz zrobic ze swoja skora.
 
Właśnie szukam lekarza, który zna się na PCO. Wy się na tym znacie. Do pierwszego lepszego nie pójdę. Muszę sprawdzić czy ma dobrą opinie. Czy na pewno zajmuje się PCO. Wielu endokrynologów-ginekologów zajmuje się tarczycą a nie PCO. Trudno trafić do dobrego.

Chodzi mi o leki jakie wy braliście jak stwierdzono u Was tą chorobę. Ja wtedy lekarza się zapytam czy ja przy moich innych chorobach i lekach mogę je brać. Nie które przy astmie i alergii nie można brać.

Pytanie o kosmetykach dla niemowlaków są skierowane do mam, które mają dzieci. Ja nie jestem w temacie w tej sprawie. Wiem, że jest ich dużo. Nie wiem jakie są dobre. Wy jak macie dzieci to się na tym znacie. Sama nie kupie nic w ciemno. Musze wiedzieć, ze będą dobre i nie będą uczulać. Muszą być delikatne, łagodne i do wrażliwej skóry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
karolino, leczenie PCO polega na farmakologicznym wywoływaniu miesiączki w przypadku gdy kobieta jej nie posiada. miesiączke można wywoływac łykajac pigułki albo biorąc duphaston w odpowiednch dniach. niestety niekóre dziewczyny reagują na leki hormonalne tyciem. inne leczenie pco ma sens wtedy, gdy starsz się o ciąże - wtedy po prostu jest to bezwzglęgna walka o jajeczkowanie. u ciebie takiej potrzby nie ma z tego co piszesz.
a 100% pewnosc co do pco, daje laparoskopia, w której na żywo oglada się jajniki i jak trzeba to sie je nacina, ale to robi się wtedy, gdy kobie stara się o ciąże.
a jesli chcesz leczyc sie państwow, to nie oczekuj skierowań n abadania hormonalne w pełnym składzie, bo te badania zwyczajne są drogie i lekarz NFZ nie może i nie chce dawac takich wypasionych skierowań.
co do braku miesiączki - ja też miewałam cykle po 120 dni,
ale im mniej mieszasz syntetycznych hormonów, tym lepiej dla twojego organizmu.
aha, i pco jest chorobą nieuleczalą.
jeszcze: lekarz nei ma prawa zzabirać tobie wyników badań!! wynik badania jest własnością pacjenta, jesli lekarz potrzebuje mieć wynik w dokumentacji, to albo robi se kopię albo przepisuje ręcznie. oryginał wyniku jest pacjenta!!!!

mpja rada: odpusc sobie teraz intensywne leczenie hormonalne. po prostu zyj normalnie, a jak juz długo nie bedziesz miała okjrewsu, idź do ginekologa po recepte na duphaston czy luteine, weź przez kilak dni i dostaniesz okresu. A na poważnie weźmiesz sie za PCO jak zdecyduejcie sie na dziecko. no i za długo nei zwlekajcie z decyzją, bo z kazdym miesiacem szanse na ciąże sie zmniejszają.

P.S jestem posiadaczka PCO

jako że piszesz kilak postów jeden po drugim, i posty te nei są przerywane niczyją odpowiedzią, pozwoliłąm sobie je połączyc, coby nie było bałągany i zaśmiecania wątku
 
Ostatnia edycja:
Do góry