reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

Witam dziewczyny.
Przede wszystkim gratuluję tym, którym się udało. A za wciąż czekające trzymam kciuki.
Mam pytanie: czy któraś z Was ma do odsprzedania Glucophage?
 
reklama
frretka niestety nie pomogę Ci.
magdaim83 dobrze że przynajmniej masz swój plan.
basias jas mam synka po 2latach leczenia.Teraz już 14miesiąc leczenia i nic.Zobaczymy co będzie.Leki przy PCO dają szanse na ciążę tylko trzeba cierpliwości.
celinka83 gorąco Ci gratuluję i życzę spokojnej ciąży.
 
fretka, a co to jest??

basias, ja zaszłam w ciąże z PCO po 4 m-ach starań. Synek skończył niedawno roczek. Tobie też sie uda! :tak::-)
 
Cześć, jestem nowa, ale ja również cierpie na PCO. Przez 5 lat mam problem z okresem a dopiero od roku wiem że cierpie na tą dolegliwość. Ogólnie jestem załamana bo z mężem chcemy mieć dzieci a nie możemy. Prosze napiszcie czy którejś z was mimo PCO udało się zajść w ciąże i jak długo czekaliście na dzidzie.
WITAJ SERDECZNIE BASIAS, PRZED CHWILA PRZECZYTALAM LIST OD CIEBIE ALE NIESTETY NIE MOGLAM SOBIE PORADZIC Z ODPISANIEM NA NIEGO :sorry2: CIAMAJDA ZE MNIE :tak: OSTATNIO MIALAM WIZYTE U GINA PANI DOKTOR STWIERDZILA ZE MOJE JAJNICZKI SIE BARDZO POPRAWILY ( CHOCIAZ COS TAM NA NICH JESZCZE ZOSTALO ):crazy: ALE POWIEDZIALA ZE MOZEMY BRAC SIE DO ROBOTY I PRZEPISALA MI ZNOWU DUPHASTON I CLOMID NA WYWOLANIE OWULACJI OD 5 DNIA CYLKU PRZEZ 5 DNI, OBECNIE MAM 2 DZIEN CYLKU, ZA TRZY DNI ZACZYNAM JESC CLOMID, OD 10 DC MAM ROBIC TESTY OWULACYJNE, JEZELI WYJDZIE POZYTYWNY BIEGUSIEM DO PANI DOKTOR NA USG SPRAWDZIC PECHERZYKI,JEZELI BEDA MIALY ODPOWIEDNIA WIELKOSC DOSTANE ZASTRZYK PREGNYL ZEBY PEKLY (OCZYWISCIE MAM CICHA NADZIEJE ZE TEN MIESIAC BEDZIE DLA MNIE OWOCNY, CO I WAM ZYCZE DZIEWCZYNY) MILEJ NOCKI WAM ZYCZE, ZAGLADAJCIE CZESCIEJ NA FORUM, JA TEZ BEDE ZAGLADAC :-) PA
 
Basias mi udało się z PCO zajść już w drugim miesiącu starań przy stosowaniu leku clistibergyt. Pozdrawiam i trzymam kciuki
 
Witajcie dziewczyny... Ja mam 17 lat i od września zdiagnozowany zespół policystycznych jajników. Od 7 miesięcy nie mam miesiączki, od 14 dni biorę Yasmin, jest to najlżejszy lek jaki mogę brać ponieważ oprócz tego mam wadę serca, padaczkę i "pakiecik" innych chorób. Słyszałam, że nie jest dobrze jeżeli przy PCOS ktoś ma problemy z cukrami - ja mam hiperinsulinemię biorę na to metformax 3x dziennie. Mam podwyższony testosteron, niski progestron, zaburzony stosunek metabolizmu. Na dziecko mam jeszcze czas, ale chciałam spytać jakie mam szanse aby w przyszłości zajść w ciąże? Lekarze nic mi nie chcą powiedzieć :( Pozdrawiam Marta
 
Bo to nie jest takie proste jakbyś mogła myśleć-czasem wystarczy jeden cykl z lekami na owu a czasem i kilka miesięcy ale nikt tera Ci nie powie że nie masz szans bo moż stać się tak że zajdziesz bez leków w ciążę.Dobrze że już jesteś zdiagnozowana i wiesz co Ci dolega.
 
spoko oazowiczka, na pewno bedziesz miała dzidzię i to nie jedną! Szybka diagnoza, to bardzo wazna sprawa :tak:

Tez bralam metformax a dosc szybko udalo sie zajsc w ciażę :-)
 
reklama
Lekarka mówiła, że to zaczynało wychodzić już wcześniej... tylko nikt mnie na to nie badał, a wykryli to przez zupełny przypadek i podejrzenie rzucił kardiolog przy rytunowej kontroli. Z jednej strony sie ciesze, że padła prawidłowa diagnoza i mogą mnie leczyć, a z drugiej strony mam żal do losu, że zesłał na mnie kolejną chorobę...
 
Do góry