reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

gwiazdeczka27 ja wiem że zawsze są 2 strony medalu, ale to co pracodawcy teraz wyczyniają w głowie się nie mieści, ja w ciąży do końca chodziłam do pracy, strałam się żeby pracodawca zbytnio nie "ucierpiał" na mojej ciąży a co i tak pierwszego dnia po macierzyńskim dostałam wypowiedzenie... a teraz pracuję za tak marną kasę oczywiście na rozmowie obiecali inną kasę ręce opadają... jak ne masz znajomości, nie podlizujesz się i nei donosisz to jesteś traktowany okropnie... chore czasy i lepszych nie ma co się spodziewać... ale koniec biadolenia podobno trzeba myśleć pozytywnie ;-)
 
reklama
alez tu cisza nastala :O mnie zmeczyla jelitowka i ledwo zipie...mezasty i mloda tez zalapali ehhh mam dosc oby limit chorob juz zostal przez nas wyczerpany na conajmniej rok bo sie wykoncze :/
 
abedd skończylam wlaśnie kuracje tabletkami anty i teraz bierzemy się za robienie fasolki
kasia co tak dlugo ten katar cię trzyma?
azorek dasz radę, limit corób powinien się już wyczerpać
 
hej dziewczynki dawno mnie nie bylo ale weszlam podzielic sie z wami cudowna nowina... jest plusik na tescie!!!!!!!:)))))))))) takze trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo dobrze...no i wysylam fluidki;)
 
trix super! GRATULUJE!!! wreszcie jakieś pozytywne wieści na naszym wątku :-) ależ się cieszę!!!

i oczywiście trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze &&&
 
trix gratuluję
kasia we wtorek skończyla mi się @ więc zaczeliśmy staranka, wygnaj w końcu ten paskudny katar
swoją drogą ten wątek przynosi nam ostatnio same dobre nowiny i super w końcu kazdy dostanie swoja fasolkę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry