reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

Witam Dziewczyny!
Staram się o dzidziusia,już jakieś pół roku. Właśnie się okazało że mam PCOS. Dostałam tabletki Clostibegyt, wzięłam od 3 dnia cyklu przez 5 dni po jednej. Teraz mam robić testy owulacyjne i jak wyjdą dodatnie to udać się na usg.
Mam pytanie! Po ilu dniach te tabletki spowodują owulację?? Mogą nie wywołać?
No i czy któraś z Was miała taką chorobę a jednak zaszła w ciąże i ma fasolkę ?:) Ja już jedno dziecko mam, urodziłam 5 lat temu, mam 27 lat i teraz takie problemy :(
Proszę pomóżcie. Dziękuję
 
reklama
gosiak to mamy podobna sytuacje ja tez mam synka 4 lata i teraz stramy sie od 2 lat o dzidzie i nic tez mam pco i dostalam tablketki tylko troszke inaczej sie nzaywaja ale ja mieszkam w szkocji
 
abed ja też byłam w ciąży chora że brałam antybiotyk pierwszy miesiąc nawet nie wiedziałam że jestm w ciąży, ale 2 kolejne było mi ciągle niedobrze ale jak skończył się 1 trymestr jak ręką odjąć do końca ciąży czułam się bardzo dobrze, mam nadzieję że nidługo i u ciebie nieprzyjemne aspekty ciąży miną :-) I jak tam po usg???
A tatusiek nic nie dokłada się odbiło mu jak mały miał 4 miesiące i odszedł i czekałam czy go sumienie ruszy, ale jak olał urodziny syna złożyłam o alimenty i czekam teraz na sprawę, już się boję nienawidzę takich sytuacji myślałam że sami się dogadamy ale.... a w anglii mam rodzinę alenie jestem jeszcze napewno zdecydowana narazie traktuję to jak wyjście awaryjne :-)
gosiak080284 no mi się przytrafiło dziecko po swierdzeniu 2 lekarzy że mam pco bez brania leków :-)
Tak że bądzcie dobrej myśli a jak było z pierwszymi ciążami ?
 
ja zaglądam żeby ci powiedzieć "a nie mówiłam" teraz możesz sobie zrobić takie suwaczki :-) polecam ten pierwszy :-)
 
reklama
kasiu jeszcze raz ci gratuluję, a suwaczek wstawiaj jak ma być dobrze czego ci życzę z calego serca to bedzie dobrze
 
Do góry