reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

reklama
czuję się dobrze ale nie koniecznie to dobrze wróży :-( ginekolog twierdzi że może to oznaczać że organizm nie produkuje wystarczającej ilości hormonów dlatego biorę na podtrzymanie ciąży

bojąca a co u Ciebie nic ostatnio nie piszesz??
 
Abed gratki :D ja z amelkowna jak w ciaze zaszlam to bez wymiotow nudnosci i zachcianek sie obeszlo i bylo git :D tyle ze przez prace w 7 mcu zaczely sie klopoty naszczescie niewielkie i amelkowna zdrowa jak ryba....tzn teraz ma ospe heheh wiec nie calkiem zdrowa;]
ja wreszcie bylam na skanie (akurat po miesiaczce bylam) torbiel byl ale sie wsiakl uffffffffffffffff od grudnia zaczynamy starania a do grudnia musze (tzn chce;]) schudnac jakies 5 kg bo z amelkowna przytylam 20kg w ciazy i jeszcze mi 10kg zostalo :O i jak bym dobila powyzej 80kg to juz by ciezko bylo sie pozbierac :(( i do grudnia plan rzucenia fajek juz opracowany jako tako wiec teraz tylko trzymac sie celu i do dziela :)
 
azorek84 super że nie ma nic :-) a czemu dopiero od grudnia a nie już teraz??
z odchudzaniem to polecam dietę o niskim indeksie glikemicznym (bez ziemniaków, białego chleba no i oczywiście słodyczy) nie była zbyt uciążliwa i udało mi się schudnąć. Myślę że to też pozytywnie wpłynęło na owulację.

co do pracy to mnie nie strasz bo ja zamierzam dopiero ostatni miesiąc iść na macierzyński jak się dobrze będę czuła :-) no zobaczymy jak to będzie
 
abed a może po prostu tak przechodzisz ciążę, przecież nie wszystkie kobiety mają mdłości itp.
azorku plan masz świetny więc trzymam kciuki za realizację &&&
 
gwiazdeczka27 raz się udało tak że masz ten komfort że możesz mieć dzieci, jak najbardziej przebadaj się i stosuj co tam lekarze mówią, ale wiesz nastawienie też ma znaczenie ;-) Optymistymizm też jest potrzebny musisz podnieść się na "duchu" ;-)
Już kiedyś gdzieś pisałam co mi lekarka powiedziała, w medycynie nie ma nigdy i zawsze, staraj się może wyjedzcie gdzieć z mężem, znałam parę która się starała i nic, powiedzieli że odpuszczają wyjechali na wakację i już z wakacji wrócili jak by to powiedzieć we troje. :-D
abed gratulacje :-)
 
dzieki bardzo jaimis ale ciezko sie czasem wyluzowac jak to tak dlugo trwa :-( stram sie ale jest ciezko ,cala moja nadzieja w tych tabletkach i zalecenie endokrynologa sex co 2 dzien :-D
 
gwiazdeczka27 ja się domyślam że ciężko czasami wyluzować jak się pragnie takiego skarba małego :-) Ale popatrz na mnie nie wiem czy czytałaś na tamtym innym linku co podałam - ja nigdy nie trafiłam na fajnego faceta stara jestem i 2 lekarzy powiedziało że powinnam się leczyć bo mam pco i to już czas itp i nagle ...... ciążą, nieplanowana, niespodziewane, a przez 5 lata brałam antykoncepcje od czasu do czasu i miałam przerwy a to lekarz wyjechał a to nie miałam kiedy iść i nigdy nic, nawet jak byłam w ciąży na poczatku nie załapałam bo potrawfiłam nie mieć @ przez 2, 3 miesiące, naprawdę ludzki organizm potrafi zaskakiwać i mam nadzieję że Ciebie szybko pozytywnie zaskoczy, ale naprawdę stresowanie się nie sprzyja zajściu w ciąże
 
reklama
Do góry