reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

no widzisz a ja mam taką pogodę zawsze :crazy: bo to Angliia w koncu, chociaż ten weekend było nawet ciepło ale słońce za chmurkami... pod koniec miesiąca jedziemy do Polski więc liczę na ładną pogodę

o widzę że jesteśmy w tym samym dniu:-) i planuję się przebadać u mojego ginekologa więc później będę się martwić ..
 
reklama
tak tak jak sie juz przebadamy to wtedy bedziemy sie martwic (lub nie) a poki co to tylko pozytywne myslenie i najlepiej o urlopie :tak: ja tez licze na piekna pogode na moj urlopik wiec jak sie zgramy to bedziemy jednoczesnie wypoczywac i moze cos jeszcze ...jednoczesnie...;-)...ciiiiiiiiiiiii
 
No trzymam Cię za słowo ;-) Też myślę o wolnym:-) tylko ile z tego wolnego będzie dla mnie to się okaże bo ma milion spraw do załatwienia :-(

A tu dziś przyszedł mi list w przychodni żebym przyszła zobaczyć się z lekarzem, dobrze to nie wróży:-( bo piszą jak wyniki nie są dobre... idę w piątek i zobaczę...
 
Cześć dziewczyny,
kilka dni temu dowiedzialam się, że mam PCO, narazie nie planuję więcej dzieci, ale teraz zaczynam się zastanawiać, czy później będę miała jeszcze szansę na dziecko?
Miesiąc temu mialam 1-2 torbiele, a dwa dni temu zrobiło ich się ponad 10! :-(
 
Kasiu ja też nie wiem jak to poznać, mam zamiar wypytać o wszystko i się dowiedzieć:-) wydaje mi się że po owulacji pozimo wzrasta ale nie jestem pewna...

Witaj medeuska! A może to nie poc? doktor jest pewien diagnozy??


A tak dziś znalazłam niby humor ale chyba psauje do nas :-)

Piorunochron na szczycie wieży kościelnej jest najlepszym dowodem na to, ze wszyscy miewamy czasami wątpliwości.




Kasiu pomyliłam się to jest pozimo progesteronu, więc wydalność ciałka żółtego ... jutro zobaczę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry