reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

reklama
Kasiu ja nie przekreślam cyklu tylko jak mi spada temperatura 14 dnia po owulacji to już wiem że nic z tego nie będzie... i niestety miałam rację :-( dziś dostałam okres ... i wolę nie pisać jak się czuję bo cały dzień łzy na oczy mi się ciną :-( u mnie to już 9 raz...

Agusia jeszcze raz gratulacje:) tzrymaj się :-*
 
abed kochana przykro mi ale pamietaj ze na nas tez przyjdzie czas :tak: musimy tylko wytrwac i byc cierpliwe (wiem wiem ze trudne i czasem ogarnia zwatpienie ale coz nam pozostaje)
widzisz Agusi sie udalo!
teraz razem bedziemy szly przez nowy cykl z glowami wysoko!!!
buziaki
bede po pracy kolo 22
 
Dziewczynki będę do Was zaglądać i pisać co u nas:) Trzymam za Was ogromne &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i przesyłam dla każdej z Was ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`
 
reklama
jak patrze za okno i na termometr to nawet mi sie nie chce ruszyc z lozka :wściekła/y: a poprawic ma sie dopiero od czwartku
a poza tym to dzis 5 dc wiec luzik ale ten cykl chce przejsc zupelnie lajtownie bo za dwa tygodnie zaczynam urlop i nie chce go sobie niczym zepsuc :tak:
 
Do góry