reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

strega bogato zaopatrzona buźka ;-) u nas nadal 9, komplet 1 i 2 oraz jedna 4, druga wychodzi i wyjść nie może, więc czekamy dalej.


...
mała poprawka, właśnie zajrzałam do paszczy, mamy 10 zęba, górne 4 w komplecie ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No ja tak z newsem : MOJ KAROLAK ZACZĄŁ SAM CHODZIĆ!!!!!!
No i doczekałaś się, gratulacje dla nowego Korzeniowskiego:-)

Asia.k, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A wczoraj akurat poruszałyśmy ten temat, co? :-) Może pogadamy o tym i dzisiaj, to i mój ruszy z kopyta, bo chyba jest ostatnim tylko przy mebelkach chodzącym :zawstydzona/y:
Spoko spoko, pójdzie i on:-)

Wampi ja mam to samo, zgłupiałam konkretnie i nie wiem co robić, skłaniam się ku rezygnacji z niektórych szczepionek, ale nie moge się zdecydować,....
 
asia.k gratulacje, w końcu się doczekałaś!!

wampi remat był już wiele razy wałkowany tu na forum. to Twoja decyzja, sama musisz ją podjąć.
 
Ja się boje tej odra, świnka, różyczka. Już sam fakt wysokiej temperatury po tym szczepieniu sprawia, że się waham, Cypek przy 38 stopniach już nieciekawie wygląda, a co dopiero koło 40. No i jeszcze fakt, że po ostatnim szczepieniu w styczniu chorował praktycznie przez 3 miesiące, w tym 2 razy musieliśmy jechać z nim do szpitala. Jak mam znów przechodzić takie coś co poprzedni, to wole nie szczepić.

Dziewczyny a jak to jest, można pominąć np. to szczepienie odra, świnka, różyczka i szczepić na pozostałe? Czy trzeba jednak już całkiem zrezygnować ze szczepień?
 
asia.k, gratulacje dla chodziarza!!!

alcia1, już za chwileczkę, już za momencik też się doczekasz:)

wampi, nie mam pojęcia, jak to jest z pomijaniem szczepionek. Nie wiem, jak Cypcio reagował po szczepieniach, u nas nigdy nic nie było i teraz po Priorixie też nic-a-nic.
 
Dziewczyny a jak to jest, można pominąć np. to szczepienie odra, świnka, różyczka i szczepić na pozostałe? Czy trzeba jednak już całkiem zrezygnować ze szczepień?

własnie wrocilam z przychodni,podpisałam oswiadczenie ze"nie wyrazam zgody na szczepienie oraz ze zostalam poinformowana o powiklaniach spowodowanymi w/w chorobami" i panie powiedzialy,ze musza powiadomic sanepid.
pytaly sie czy rezygnuje w ogole ze wszystkich szczepien,powiedzialam ze nie i 24 wrzesnia mamy normalnie szczepienie 5 w 1(infanrix)
 
Ja się boje tej odra, świnka, różyczka. Już sam fakt wysokiej temperatury po tym szczepieniu sprawia, że się waham, Cypek przy 38 stopniach już nieciekawie wygląda, a co dopiero koło 40. No i jeszcze fakt, że po ostatnim szczepieniu w styczniu chorował praktycznie przez 3 miesiące, w tym 2 razy musieliśmy jechać z nim do szpitala. Jak mam znów przechodzić takie coś co poprzedni, to wole nie szczepić.

Dziewczyny a jak to jest, można pominąć np. to szczepienie odra, świnka, różyczka i szczepić na pozostałe? Czy trzeba jednak już całkiem zrezygnować ze szczepień?
jak mieliście takie problemy po poprzednich szczepieniach, to po co ryzykowac? Ja bym nie szczepiła.
My na razie ominęliśmy priorix
 
asia.k gratulacje dla tuptusia

alcia1 pewnie i twój ruszy, skoro mój śmignął przedwczoraj, maluszek asia.k wczoraj, to może twój dzisiaj ;-)


Dziewczyny tak wczoraj sobie myślałam o tym, że jest was kilka nieszczepiących dzieciaczki i sama zaczęłam zgłębiać temat szczepień (córcia miała robione do tej pory wszystkie obowiązkowe), poczytałam, poszperałam i zgłupiałam. Już sama nie wiem czy iść wreszcie na to szczepienie, czy poczekać...


To by mi zrobił najpiękniejszy prezent urodzinowy :-D
 
Gratulacje dla chodzących maluchów!:-)

Wampi, ja bym nie szczepiła jeśli wcześniej Cypcio źle reagował na szczepionki... Krystian dobrze reaguje na szczepienia więc, odłożyłam je na kilka miesiecy i teraz był szczepiony. Jak na razie nie widzę nic podejrzanego, zobaczymy za tydzień... Podobno może wystapić wysypka i to nic groźnego.
 
reklama
mój dobrze znosił szczepionki, nawet podwyższonej temp. nie było, ale jeżeli jest taka opcja to odraczam aż będzie mi mógł powiedzieć co go boli
spotkałam dziś sąsiadkę z córką i też mówi, że odracza na tak długo jak się da
 
Do góry