reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

a u nas jeszcze wysypka po 3dniowce sie utrzymuje, ciekawe jak dlugo beda te kropeczki?
mamy 2 kolejne zeby, na raz sie przebily gorne jedynki, ale mialysmy z nimi przeboje :( aa Hania z bezzebnej w ciagu mca (1 lutego pojawil sie I-wszy zabek) stala sie posiadaczka kompletu jedynek :)))
 
reklama
corina jak moja Nadia miała trzydniówkę to dostała wysypkę w 4 dobie a w 5ej już nie było po niej ani śladu...
A zębów gratulujemy. My nie możemy się naszych już doczekać po warunkiem że wyjdą, że tak powiem, bezobjawowo (znaczy bez gorączki, marudzenia itd.) ;-)
 
strega skrytykowalam metode wlewania dziecku do nosa takiej ilosci soli, szczegolnie ze jak sama piszesz katar nie mija od dlugiego czasu a sol w nadmiarze zle wplywa na sluzowke i uposledza naturalne oczyszczanie nosa. a Ty najezdzasz na mnie, licz sie prosze ze slowami...
 
u nas nadal kupki sa,dzis troszke mniej ale sa....okropne,dzis iwczoraj po razie zwymiotowala

dzis byla u nas pani doktor(pediatra Oli). T ja przywiozl

zbadala ja,na szczescie nie jest odwodniona,
nadal ma byc na diecie.
jutro wieziemy kupke do badania na posiew i czekamy tydzien na wyniki
raczej wykluczyla rotawirusy,stwierdzila bakteryjne zakazenie jelit.Gdzies zlapala bakcyla,tylko gdzie:no:
dzis wazylam ja i wazy 8400 a w pon wazyla 9500

nadal jest slabiutka...ale apetyt ma nawet na te okropne kleiki
tak mi jej szkoda ze az serce sie kroi

lekarka mowi ze do szpitala nie bo tam by jej tylko kroplowki dali a na wyniki kalu i tak trzeba czekac.

moze potem dam rade trosze poczytac Was...

sorki ze tak chaotycznie ale musze zmykac...
 
Agulam trzymam kciuki za szybki powró Oli do zdrowia.. biedna mała...
corina, to ładnie wam ząbki idą :D, choć u nas 4 górne wyszły też jeden po drugim :-)
 
strega - a ja np jestem zwolenniczką katarku, który się podłącza do odkurzacza. tylko wszystko z głową. To, że odsysam dziecku katar - katrkiem to nie znaczy, że Dorian siedzi 24h przy odkurzaczu.
 
strega - a ja np jestem zwolenniczką katarku, który się podłącza do odkurzacza. tylko wszystko z głową. To, że odsysam dziecku katar - katrkiem to nie znaczy, że Dorian siedzi 24h przy odkurzaczu.

no ja wlasnie tez zakupilam katarek...ale mialm tego pecha,ze akurat przywizla mi go kolezanka jak byli u nas znajomi lekarze i jak zobaczyli to ustrojstwo to wysluchalam kazania...ja bym tam tego uzywala...bo wiadomo stosuje sie przy ostrym katzrze...ale nie mpoge...bo moj V saie nie zgadza na traktowanie Mateusza odkurzavzem
 
Zosia ma uczulenie na pampersy sleep&play,cała pupa wysypana :( i czerwona jak rak...ehh i jak na zlosc nie mialam innej pieluchy :(
u Weroniki temp ciąg dalszy 38,5,pozniej spadła do 37,6,dołączył kaszel.Jutro miała miec usuwany ząbek(mleczaka) i nie wiem...jak bedzie miala goraczke to chyba lepiej jej nie usuwac tego zeba?
 
reklama
czesc
tylko mnie zaraz niekrytykowac!!!!
Marcel zaczal kaszlec w piatek ,wczoraj mial stan podgoraczkowy a dzis temp 38 wiec tak na wszelki wypadek pojechalam na IP i mowie lekarzowi jak to przebiegalo i ze jest alergikiem a ten konowal ze jego alergia nie obchodzi i mam mu o tym nie mowic zbadal go i mowi ze ma zmiany na plucach (nie robil przeswietlenia) i kieruje go na oddzial . I moze powiecie ze glupia ze mnie baba ale sie nie zgodzilam bo nie mam z kim starszych zostawic i mowie mu ze nie moge a on na to ze ok i trzeba tube do inhalacji kupic to ja do niego ze mam inhalator tlokowy a do tego berodual, ventolin mukosolwan i pulmikort do inahalacji a ten wrzeszczy na mnie dlaczego ja mu nie powiedzialam ze maly ma problemy z plucami normalnie szlag mnie trafial
 
Do góry