reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

reklama
Dziękuję dziewczyny:-)
To moge podac i ja jeszcze jeden sposób, chyba skuteczny, bo os wczoraj nalot z usteczek Fifiego zniknął prawie całkiem:tak:
Korzeń i liść jezyny zaparzyłam i takim naparem przemyłam mu kilka razy buźkę.
Mój tata mi to poradził, niby nas tym także "leczyli" jak aftin juz nie pomagał kiedys i schodziło jak reka odjął:tak:
 
a my juz po szczepieniu i w wielkim szoku: leniuszek nawet nie zaplakala, zaledwie skrzywila sie na 3sekudny i to wszystko!:) teraz jest bardzo pogodna, lezy obok i nawija :)
poprzednie szczepienie bylo dokladnie 6tygodni temu, od tamtej pory dlugosc 65cm (+5cm) ale mierzone bez rozciagania, glowka 42cm (+1,5cm), klata 39 (+1cm). a waga 6780g, +745g od ostatniego wazenia 26dni temu co daje 200g na tydzien. rozwoj pani doktor ocenila na wrecz idealny, wczesniej dzidziunia byla z podnoszeniem glowki do tylu a teraz trzyma jak 5miesieczne dziecko. siedzimy wiec teraz i pekamy z dumy ;P
 
Biedny Cypcio, tyle się nacierpiał:***

A Leniuszek dzielna babka, brawa dla niej!:-)

Aga, przypomnij co Cię zaniepokoiło w zachowaniu Tomka że poszłaś do lekarza i wyszło że gardełko chore? Bo mnie leciutko bolało przez kilka dni a dziś rano już mocniej boli, M przeziębiony i mój tata, nie wiem jak u małego rozpoznać jakby coś było, przecież nie będę co kilka dni do lekarza latać
 
a my juz po szczepieniu i w wielkim szoku: leniuszek nawet nie zaplakala, zaledwie skrzywila sie na 3sekudny i to wszystko!:) teraz jest bardzo pogodna, lezy obok i nawija :)
poprzednie szczepienie bylo dokladnie 6tygodni temu, od tamtej pory dlugosc 65cm (+5cm) ale mierzone bez rozciagania, glowka 42cm (+1,5cm), klata 39 (+1cm). a waga 6780g, +745g od ostatniego wazenia 26dni temu co daje 200g na tydzien. rozwoj pani doktor ocenila na wrecz idealny, wczesniej dzidziunia byla z podnoszeniem glowki do tylu a teraz trzyma jak 5miesieczne dziecko. siedzimy wiec teraz i pekamy z dumy ;P

Gratuluje:-)masz cudowne dziecko:-)
 
Biedny Cypcio... Mam nadzieję, że szybko zapomnicie o dzisiejszym dniu...
Nataliak, też bym pękała.:))) My niedługo też idziemy na szczepienie, ale trochę boję się o wagę, bo wydaje mi się, że Dżon mocno przystopował:(
 
reklama
oleska pewnie nie tyle przystopowal co unormowal przybieranie na wadze, przeciez gdyby dzieci przybieraly caly czas tak jak na poczatku to majac rok wygladalyby jak ten chlopczyk z chin z niedawno wklejanych linkow ;P
 
Do góry