reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

Mnie dopadło chróbsko w nd, a od pn jestem na antybiotykach. Ł na morzu.... Po przedwczorajszej nocy Sonie dopadła temp. i ropa z oczu, wczorajszego owieczoru miała juz 39,4 C mimo syropów przeciwgorączkowych,,, skończyło sie na karetce w nocy i przepisanych antybiotykach (powiekszone migdały i czerwone ucho srodkowe)... masakra....
A od rana wymioty i krew z nosa... :(

Zdrówka życzę!

dentinox

małgosia trzeba było tak zrobić :) grunt , ze badania wykluczyły "paskudztwo"
Dziunka- brawo dla dzielnej Asi!!!!!!!!! kiedy wyniki?

Dziś po 11, ja odbiorę po pracy po 14.


Ja stosuję Bobodent.
 
reklama
na pewno może być od antybiotyku bo jelitka wyjałowione. A dajesz też coś na odbudowę bakterii ?
No własnie mam z tym problem (antybiotyk bierze od wczoraj dopiero) tzn tu nie mają typowych probiotyków które mozna dostac w aptece. Zostają tylko jogurty.... A ona alergik.... Dałam jej dzisiaj 3małe łyżeczki jogurtu ale krzyczała strasznie że nie chce bo zaczyna mieć uraz do łyżeczki - antybiotyk w płynie, paracetamol w płynie, ibuprofen w płynie... Dobrze ze chociaz wode pije i odrobine mleka w ciągu dnia przyswoi....
Dzisiaj rano znowu było haftowanie... :(

Aha - a dostaje antybiotyk o nazwie Pinomax Amoxicillin
 
No własnie mam z tym problem (antybiotyk bierze od wczoraj dopiero) tzn tu nie mają typowych probiotyków które mozna dostac w aptece. Zostają tylko jogurty.... A ona alergik.... Dałam jej dzisiaj 3małe łyżeczki jogurtu ale krzyczała strasznie że nie chce bo zaczyna mieć uraz do łyżeczki - antybiotyk w płynie, paracetamol w płynie, ibuprofen w płynie... Dobrze ze chociaz wode pije i odrobine mleka w ciągu dnia przyswoi....
Dzisiaj rano znowu było haftowanie... :(

Aha - a dostaje antybiotyk o nazwie Pinomax Amoxicillin


A to:
Probiotic supplement - Protexin Healthcare
Probiotics | Prebiotics | Optibac | Dtecta | Bimuno | IBS - Pharmacy2U
 
Mary zdrówka dla Ciebie i małej!!!!!!!!!!!!
koniecznie dziunka daj znać!!!!!!!!

Czy to możliweżeby nam szły zeby 3?? kupy sa taie jak przy poprzednich zebach , w nocy marudny jest, ale zajrzec nie mam jak :)
 
reklama
Do góry