reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

reklama
U nas wyniki CHYBA ok. Ma tylko żelazo przy dolnej granicy, ale nadal w normie. No i MCV ma za mało, a MCHC za dużo i bądź tu mądry.....

edit: no i już wiem, niedokrwistość :(


Dostanie preparat z zelazem i bedzie oki. Mozesz tez dawac jej do jedzenia cos zawierajace zelazo. Ja mam całe zycie chyba niedokrwistosc, hemoglobina 11,7 a poziom zelaza w normie.


edit: Nie wiem czy to Cie pocieszy , ale Maja ma MCV-76,4 , MCHC-35,0 A twoja dużo ma za mało i za duzo??
 
Ostatnia edycja:
Dostanie preparat z zelazem i bedzie oki. Mozesz tez dawac jej do jedzenia cos zawierajace zelazo. Ja mam całe zycie chyba niedokrwistosc, hemoglobina 11,7 a poziom zelaza w normie.


edit: Nie wiem czy to Cie pocieszy , ale Maja ma MCV-76,4 , MCHC-35,0 A twoja dużo ma za mało i za duzo??

Ech a Asia MCV-73,5, MCHC-35,3 czyli jestesmy w troche gorszej sytuacji.
A lekarka za to ma dwa tyg urlopu, innym nie ufam :( i co ja mam zrobic?
 
Dziunka a moze podejdz do apteki ztymi wynikami i babeczka do nich zajrzy . Moze da Ci zelazo? chyba , ze jest na recepte. Skoro lekarka jest na urlopie a innej nie ufasz :tak:
 
Myśle ze nie masz sie co stresować, nic Asi nie bedzie. Za 2 tyg idz z wynikami do swojej lekarki. Głowa do góry ;-)

Dzięki :)

Dziunka a moze podejdz do apteki ztymi wynikami i babeczka do nich zajrzy . Moze da Ci zelazo? chyba , ze jest na recepte. Skoro lekarka jest na urlopie a innej nie ufasz :tak:

Marta żelazo jest właśnie na receptę :|


Najgorsze jest to dziewczyny że to nie wyjaśnia niskiego wzrostu Asi. Anemia z powodu braków żelaza powstaje b.czesto między 9 a 24 miesiącem życia i m.in. u dzieci które szybko przybierają na masie, czyli u Asi jest to wręcz książkowe.
 
Byliśmy dziś u dermatologa z małym z plamką na pupci. W sumie to niepotrzebnie dałam 50 zł bo poleciła tą samą maść co pediatra, skoro już wykupiliśmy to ją stosować mamy, ona poleciła też trochę lżejszą. Taka super babka młoda, z niby plamką na pupci tylko siedziałyśmy u niej z 20 minut. Ach opowiadała, wyjaśniła itd.
Podobno ta plamka może być Łojotokowym zapaleniem skóry ale to normalne u dzieci. Może ale nie musi wystąpić gdzie indziej ale to minie. Narazie mamy tylko na pupce, mam nadzieję ze się tego pozbędziemy.

Dziewczynki zdrówka dla dzieci!
 
reklama
Do góry