reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i pielęgnacja naszych maleństw

dzięki za rady :) od wczoraj już nie używam husteczke, tylk wodę do mycia pupy, po myciu i osuszeniu smarowałam sudocremem, ale ani ciut nie ma poprawy, doradzono mi tormentiol, kupiłam i linomag tez i teraz się zastanawiam co stosować
kupiłam też pampers premium care, podobno bez dodatków zapachowych sa, kobieta w sklepie mi powiedziała, że im większy rozmiar tych active baby tym większa zawartość środków zapachowych aby zneutralizowac zapach zawartości pampka :p jak do piątku sie ni poprawi idę do lekarza
 
reklama
Tak z ciekawości się zapytam, jak często zmieniacie teraz pieluchy waszym maluchom, jeśli nie ma kupy? U nas teraz ok.4-5 pieluch na dobę schodzi...
 
Tak z ciekawości się zapytam, jak często zmieniacie teraz pieluchy waszym maluchom, jeśli nie ma kupy? U nas teraz ok.4-5 pieluch na dobę schodzi...


tak mało <szok> u mnie 6-7, ja nie lubię jak Łukasz w ciężkiej zasikanej pieluszce leży i często mu zmieniam. Zawsze przed spacerem nawet jak jeszcze nie ma za wiele nasikanej i po kąpieli zawsze świeżutka, nawet jakniedawno zmieniałam. Taka nadgroliwa trochę jestem.
 
tak mało <szok> u mnie 6-7, ja nie lubię jak Łukasz w ciężkiej zasikanej pieluszce leży i często mu zmieniam. Zawsze przed spacerem nawet jak jeszcze nie ma za wiele nasikanej i po kąpieli zawsze świeżutka, nawet jakniedawno zmieniałam. Taka nadgroliwa trochę jestem.

nie powiedziałabym, ze nadgorliwa:no: ja tez tak robię:tak:
 
A my juz od miesiaca nie zmieniamy przy nocnych karmieniach, czasami mam wyrzuty sumienia przez to ale malej to chyba nie meczy, budzi sie ok 6 rano i wtedy nie odpusci dopoki nie dostanie suchej pieluchy, cyca i dalej w kimono
 
Ostatnia edycja:
A my juz od miesiaca nie zmieniamy przy nocnych karmieniach, czasami mam wyzuty sumienia przez to ale malej to chyba nie meczy, budzi sie ok 6 rano i wtedy nie odpusci dopoki nie dostanie suchej pieluchy, cyca i dalej w kimono


ja też nie zmieniam, po kąpieli o 19 ma suchą pieluszkę, budzi się teraz zwykle o 00:30 na jedzonko bez zmiany pieluchy, zmieniam dopiero około 5-6 rano
 
Podzielę się z wami dziewczyny historią paluszka mojego synka;-)
gdy obcinałam paznokcie michasiowi, zadrasnęłam mu delikatnie skórkę i wiecie co się stało:wściekła/y:...dostała mu się tam bakteria streptococcus pyogenes (paciorkowiec ropny) dziś byłam u chirurga odebrać wynik wymazu. Paluszek mu ropieje już miesiąc czasu, do połowy ma czerwony i niestety zaczyna schodzić cały paznokieć. Dostałam dziś receptę na antybiotyk augmentin i do kontroli za tydzień.
w życiu bym nie pomyślała ze coś takiego może się stać...
strach obcinać paznokcie...

ojej,...... zdrówka dla malego:******
 
reklama
Do góry