reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i pielęgnacja naszych maleństw

ja używam tylko papmpersów, kiedyś próbowałąm dady- odparzenia na dupce, potem huggiesy- jakieś sztywne, twarde nie podobały mi się. Szwagierka zachwala pieluszki z lidla, nie próbowałam bo narazie nie zrezygnuję z pampków.
 
reklama
A nam pasują huggiesy, pampersy mój synio przesikiwał, a odkąd używamy huggiesów ten problem się nie pojawia.
 
Mój mały tez sie pocił przy jedzeniu,nasza pediatra zwiększyła wit D3 na 2 kropelki,bo to była własnie oznaka niedoboru wit.Odkąd podaję 2 kropelki problem zniknął;)
Huggiesy jak dla nas są rewelacyjne,jeszcze mi sie nie zadazyło zeby Jędrek je przesiurał lub "kupka"Wypłynęła.W swoim prawie półrocznym zyciu nie był odpazony,więc jestesmy zadowoleni.Kupujemy w biedronce za 39.90/87sztuk;)
 
chyba kupię na próbe te w biedronie, jak nie będą dobre trundo, chyba, że dziś w końcu dostałabym próbkę z pampersa to bym te wypróbowała, a czy mogę tą pupcię uczuloną posmarować, żeby zeszło?
 
Dzięki za opinie! W środę pójdę do niej jeszcze raz z małą i zobaczymy co mi powie, a dodatkowo zaraz dzwonię i umówię się na konsultację w innej przychodni. Szczepionkę przekładam , może wiecie jaki jest czas realizacji w doz, nigdy nie korzystałam a teraz chyba tam najtańsza jest ta szczepionka.
katarzynajanicka jak się synek uczulił na pieluszki to smarowałam sudokremem i jak najczęściej wietrzyłam pupcie a po każdym zabrudzeniu myłam pod bieżącą wodą z oilatum i po dwóch dniach nie było problemu, dermatolog tylko mnie uczulała żeby chusteczkami nie przecierać(chyba ze nie ma innego wyjścia) bo mogą dodatkowo podrażniać a w rezultacie dzidziuś może się i na nie uczulić.
koniczynka przykro mi , mam nadzieje ze jednak nie dojdzie do rozcinania szwu, potem to niestety na całe życie rzutuje.
 
katarzynajanicka sudokrem jest super, zawiera cynk i ładnie wysusza, a moze to uczulenie na chusteczki? mojej kolezanki niunia tak miala, kupowala pieluchy ciągle innej firmy, a po jakims czasie zmiany na pupie wracaly, sprobuj przecierac zwykła chusteczka zmoczoną w wodzie, osusz i sudokrem, moze bedzie lepiej, 3mam kciuki;)
 
reklama
U nas na odparzenie (czerwone krostki i zaczerwienione bolesne pachwiny) sudokrem nie pomogl a nawet pogorszyl sprawe. Pomoglo wietrzenie przy kazdej (czestej) zmianie pieluszki i linomag (ziololek) na zmiane z alantanem plus
 
Do góry