reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i pielęgnacja naszych maleństw

Dziewczyny czy planujecie jakieś dodatkowe szczepienia typu rotawirusy i pneumokoki. A mamusie, które już maja dzieci czy szczepiłyście i rzeczywiście zabezpieczyły one maleństwa?
 
reklama
Dziewczyny czy planujecie jakieś dodatkowe szczepienia typu rotawirusy i pneumokoki. A mamusie, które już maja dzieci czy szczepiłyście i rzeczywiście zabezpieczyły one maleństwa?

Ja planuję tylko podstawowe ponieważ szczerze mówiąc nie stac mnie na te skojarzone;(Ale do podstawowych dorzucę rotawirusy i pneumokoki;)
 
ja planuję tak jak w przypadku starszej córci juniora zaszczepić na te podstawowe szczepionkami skojarzonymi 6 w 1
 
Dziewczyny czy planujecie jakieś dodatkowe szczepienia typu rotawirusy i pneumokoki. A mamusie, które już maja dzieci czy szczepiłyście i rzeczywiście zabezpieczyły one maleństwa?


nad rotawirusem się zastanawiamy a na pneumokoki na pewno zaszczepimy. Szymek też był zaszczepiony na pneumokoki i na szczęście bo w tamtym roku załapał pneumokoki w przedszkolu i dzięki temu że był szczepiony przeszedł to bez powikłań
 
Czy któraś z Was stosuje OILATUM do kąpieli? Jeżeli tak to którego dokładnie produktu zwykłego, soft, emulsji? I jak stosujecie wlewacie trochę specyfiku do wanienki i tym obmywacie, czy bezpośrednio na ciało?
 
My będziemy szczepić 6w1 (Infanrix hexa)oraz pneumokoki (Synflorix lub Prevenar). Nad rotawirusem się jeszcze zastanawiamy, ale raczej odpuścimy...w sumie nie ma pewności co do jakości odpowiedzi immunologicznej po szczepieniu.

Co do Oilatum - my używamy Oilatum soft - 1 nakrętka wlana do wody w wanience.
 
My będziemy szczepić 6w1 (Infanrix hexa)oraz pneumokoki (Synflorix lub Prevenar). Nad rotawirusem się jeszcze zastanawiamy, ale raczej odpuścimy...w sumie nie ma pewności co do jakości odpowiedzi immunologicznej po szczepieniu.

Co do Oilatum - my używamy Oilatum soft - 1 nakrętka wlana do wody w wanience.

a czym potem smarujesz ciałko po kąpieli? Mi to Oilatum poleciła położna bo małej się łuszczy skóra.
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi czy ja mam ten pepek tak odginac i wszedzie smarowac ? nawet jak wygne ten juz z wierzchu i on jest suchy,a tam dalej jakby mokry to dalej tam tez smarowac? bo ja sieboje,ze jak tak wyginam to go to boli
 
Do góry