reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

piękne brzuszki macie dziewczyny!! :-D
Eli ja to do września nie będę wiedziała co też w moim brzuszku rośnie, ale może faktycznie córeczka...? :-D
 
reklama
Gratuluje brzuszkow dziewczyny!!! sliczne!!!!
zagladam sobie tutaj zawsze, zeby Was poogladac, bo sama nie mam na co u siebie popatrzec. ale za to wzbudzam powszechna wesolosc, jak mowie, ze jestem w ciazy. w nastepnej kolejnosci wywoluje smiech, jak odpowiadam, ktory to tydzien. ;) poszlam ostatnio na aerobik dla ciezarowek, Pani powiedziala, ze pomylilam chyba zajecia, bo dzis cwicza Panie z brzusiami. i oczywiscie znowu smiech, jak sie okazalo, ze jestem mniej wiecej w podobnie zaawansowanej ciazy, jak pozostale dziewczyny. a tak swoja droga bardzo je podziwiam!!! brzusie spore, a cwiczyly, ze szok!!! to sie nazywa byc Mamuska!! ale juz ja Wam sie tez tu pochwale. tylko troche pozniej;)

p.s. i kto mi mowil, ze w drugiej ciazy zawsze widac wczesniej? ;)

p.s.2. dziewczyny polecam rucha w ciazy, podobno warto hihii(i nie chodzi mi tylko o seks)
 
a co to a gra że wygrywam:-):-):-):-):-):-):-):-)
........ale się uśmiałam
no i ku zaskoczeniu u mnie synio mieszka w brzuszku!!!
a jest on niestety taki, ze względu na wadę kręgosłupa -lordozę i przesuniętą miednicę, dlatego ja nigdy nie będę miała tak fajnie wysoko.:(

ale zestawienie zarąbiste

a to mój 23tydz6dni
 

Załączniki

  • P5176037.jpg
    P5176037.jpg
    46,4 KB · Wyświetleń: 81
  • P5175950.jpg
    P5175950.jpg
    42,5 KB · Wyświetleń: 90
Ostatnia edycja:
szyszunka piękny ten Twój brzuszek jest poprostu sliczny ja jestem w praktycznie 22tc i mam mniejszy wydaje mi sie że wogóle praktycznie go nie ma(wyglądam tak jak bym sie dobrze najadła) :-) choć inni już zauważają
 
piękny Szyszunka ten brzuszek.Mój taki jakis mały, że ostatnio położna w szpitalu dziwiła się,że to prawie koniec 6 miesiąca, ale może lepiej bo już z takim ciężko cokolwiek zrobić
 
nie tylko te "fajnie wysoko" są piękne ;-):-D
A Twój jest piękny i okrąglutki i na pewno baardzo wygodny dla dzidziusia! :-D
 
reklama
Do góry