reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

szyszunka masz mega sliczny brzusio mnie się właśnie podoba że masz tak niziutko bo się chociaż odznacza ta piłeczka słodka! przynajmniej nie wyglądasz jakbyś była od samej szyji spuchnięta... tan np wyglądała moja koleżanka pod koniec ciązy bo brzuszek to jej się zaczynał od piersi, a właściwie to jej się piersi z brzuchem zlewały tak wysoko miała
 
reklama
Iwonka, nie mogę się napatrzeć na Twój brzunio, śliczny!!
Wogóle wszystkie macie śliczne brzuszki, ja bym oddała część swojego, zeby był ciut mniejszy, bo kręgosłup już doskwiera, a przy skurczach to chodzić normalnie nie mogę!
Oj, a każdy sie w ciaży tak cieszy jak brzuszek rośnie:)

A teraz na serio, pisałyście że WYGRAŁAM, to chcę wiedzieć CO?:-D
(auto, wycieczka, aparat??)
 
Iwonka, nie mogę się napatrzeć na Twój brzunio, śliczny!!
Wogóle wszystkie macie śliczne brzuszki, ja bym oddała część swojego, zeby był ciut mniejszy, bo kręgosłup już doskwiera, a przy skurczach to chodzić normalnie nie mogę!
Oj, a każdy sie w ciaży tak cieszy jak brzuszek rośnie:)

A teraz na serio, pisałyście że WYGRAŁAM, to chcę wiedzieć CO?:-D
(auto, wycieczka, aparat??)

Kochana, wygrałaś telewizor kolorowy marki "Elektron" i wycieczkę dla 2 osób do Koziej Wólki :-D:-D:-D
 
o kurcze, to szkoda, bo telewizor elekrton już mam, a skoro wycieczka tylko na dwie osoby, wiec nie zabiorę już nikogo pewnie ze sobą, bo napewno się czepią, że w ciąży to już 2 osoby, wiec chyba zrezygnuję i zostanę z Wami na forum:)

Pozdrawiam brzuchatki!
 
reklama
A oto i mój brzucholek, w 19. tygodniu:

picture7687.jpg


i w 23. tygodniu:
picture7688.jpg


picture7689.jpg
 
Do góry